Barış Kılıç’a Cinsel Saldırı Davasında Takipsizlik Kararı

Barış Kılıç’a Cinsel Saldırı Davasında Takipsizlik Kararı
Barış Kılıç, Gökhan Demirkol ile Gamze Özçelik’in cinsel saldırı görüntülerini çeken kişi olduğuna dair yapılan paylaşımlar hakkında şikayetçi oldu. Savcılık soruşturmada takipsizlik kararı verdi.

Kızılcık Şerbeti’ dizisinde Ömer Ünal karakterini canlandıran oyuncu Barış Kılıç, 2013 yılında Gökhan Demirkol ile Gamze Özçelik‘in cinsel saldırı görüntülerini çeken kişi olduğuna dair sosyal medyada yapılan paylaşımlar hakkında şikayetçi oldu.

Barış Kılıç Kimdir? - Emre - Show TV

Kılıç’ın avukatı şikayet dilekçesinde, Kılıç’ın sinema ve dizi oyuncusu olduğunu, dizi nedeniyle gündem olduğu için geçmişte Gamze Özçelik ve Gökhan Demirkol’un tarafları olduğu dava ile ilgili paylaşımlar yapılmaya başlandığını belirtti. Dilekçede, Gamze Özçelik’in Gökhan Demirkol tarafından cinsel saldırıya uğrarken videoyu çeken kişinin Barış Kılıç olduğu yönünde hedef alan paylaşımlardan bahsedildi.

Gamze Özçelik kimdir, nereli ve kaç yaşında? Gamze Özçelik hayatı hakkında​​​​​​​

Şikayetin ardından Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Soruşturma neticesinde; sosyal medya kullanıcısı olan şüphelilerin medyada yer alan haber içeriklerinden bahsettikleri, bu haberlerin halen gazetenin internet sayfasında durduğu, haberlerin yayından kaldırılmasına yönelik bir karar alınmadığı, bir kadına cinsel saldırı olayı ile ilgili medyada çıkan haberlere itibar ederek bununla yorum yapan şüpheliler açısından atılı suçun yasal unsurları oluşmadığından kovuşturmaya yer olmadığına karar verildi.

Ne olmuştu?

Kızılcık Şerbeti'nin Ömer'i Barış Kılıç hakkında şoke eden Gamze Özçelik iddiası! Ünlü oyuncu hemen yalanladı​​​​​​​


Oyuncu Barış Kılıç, geçtiğimiz günlerde Gökhan Demirkol ile Gamze Özçelik’in tarafları olduğu davada görüntüleri çeken kişi olduğu yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Bu iddialar üzerine sosyal medya hesabından açıklama yapan oyuncu Barış Kılıç, “Hakkımda iğrenç iftiralarda bulunan herkese yargı önünde hesap soracağım” dedi.

Barış Kılıç, daha sonra kendisini suçlayan paylaşımları yapanlar hakkında şikayetçi oldu.

Etiketler :