Arzum Onan'ın Yeni Sevgilisinin Kim Olduğu Ortaya Çıktı!

Arzum Onan'ın Yeni Sevgilisinin Kim Olduğu Ortaya Çıktı!
Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ, 27 yıllık evliliklerini geçen yıl sonlandırdı. Boşanma süreci, 10 dakikalık bir duruşmayla tamamlandı ve çiftin bu ayrılığı uzun süre gündemden düşmedi.

Evliliklerinden Can Aslantuğ adında bir oğulları olan çift, boşanmanın ardından farklı yönlere savruldu.

Yeni Aşk İddiaları

Boşanmanın ardından Arzum Onan, eski defterleri kapatıp yeni bir aşka yelken açtı. Yaklaşık iki aydır Los Angeles'ta yaşayan bir Türk iş insanıyla aşk yaşayan Onan, sevgilisinin kimliğini uzun süre gizli tuttu. Ancak, GÜNAYDIN yazarı Bülent Cankurt, bugünkü yazısında Arzum Onan'ın yeni sevgilisinin kim olduğunu açıkladı.

arzum4.jpg

Arzum Onan'ın Yeni Sevgilisi: Orkan Özkan

Bülent Cankurt'un yazısına göre, Arzum Onan'ın kalbini çalan kişi Orkan Özkan isimli bir Türk iş insanı. Los Angeles'ta yaşayan Orkan Özkan, daha önce bir evlilik geçirmiş ve neredeyse Onan'ın oğlu Can ile yaşıt iki kız çocuğu babası. Özkan, işleri nedeniyle sık sık İstanbul'a geliyor ve son iki aydır İstanbul ziyaretlerinin bir başka sebebi daha olmuş durumda.

arzum1.jpg

Mehmet Aslantuğ'un Açıklamaları

Boşanmanın ardından Mehmet Aslantuğ, çıkan ihanet iddialarını kesin bir dille yalanlamıştı. Aslantuğ, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, Arzum Onan'ın kendini bulmak ve yorulduğu için ayrı eve çıkmak istediğini belirtti. Aslantuğ, "Ben terk eden taraf değilim, sadece hukuken boşandıktan sonra yolları ayırmak istedim" ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Yankı Uyandırdı

Arzum Onan'ın yeni aşkı, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Yeni sevgilisi Orkan Özkan ile mutlu bir ilişki sürdüren Onan, eski eşi Mehmet Aslantuğ ile ilgili konuşmalardan uzak duruyor. Cemiyet hayatından ve basından uzak durmayı tercih eden Özkan hakkında başka bir bilgiye ulaşılamadı.

Arzum Onan'ın yeni ilişkisinin detayları ve gelişmeleri merakla bekleniyor. Yeni aşkı Orkan Özkan ile hayatında yeni bir sayfa açan Onan, magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor.