Vali Coş İsterse Çok Kibar Olabiliyormuş!

Vali Coş İsterse Çok Kibar Olabiliyormuş!
Vatandaşa ‘’Gavat’’ diyen Hüseyin Avni Coş, karşısında Emine Erdoğan'ı görünce herkese 'sayın' diye hitap etmeye başladı. Adana valisiyken vatandaşa ‘’Gavat’’ diyen Hüseyin Avni Coş, ”Doğal Beslenme ve...

Vatandaşa ‘’Gavat’’ diyen Hüseyin Avni Coş, karşısında Emine Erdoğan'ı görünce herkese 'sayın' diye hitap etmeye başladı.

 Adana valisiyken vatandaşa ‘’Gavat’’ diyen Hüseyin Avni Coş, ”Doğal Beslenme ve Yaşam Boyu Sağlık” konulu toplantı düzenledi. Halen Sakarya Valisi olan Coş, bu toplantıya katılan herkese ”Sayın” diye hitap etti, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a ise, ”Saygıdeğer Hanımefendi” dedi.

Sakarya’da önceki gün Valiliğin öncülüğünde ”Doğal Beslenme ve Yaşam Boyu Sağlık” konulu bir toplantı yapıldı. Toplantıya Emine Erdoğan ve Sare Davutoğlu’nun yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Gıda Tarım Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu da katıldı.

Sakarya Valiliğinin resmi web sitesinde toplantıya ilişkin haber ve görüntüler yer aldı. Valilik, katılan tüm konuların isimlerinin başına ”Sayın” ifadesi eklerken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan için ise ”Saygıdeğer Hanımefendi” sıfatını uygun buldu.

sözcü