TEKNOFEST'te 'maske çıkartma' diyaloğu: Bayraktar istedi,Fahrettin Koca reddetti

TEKNOFEST etkinliğinde sahnede dikkat çeken anlar yaşandı. Erdoğan'ın damadı Selçuk Bayraktar, fotoğraf çekimi esnasında sahnedekilerin maskelerini çıkarmasını istedi. Başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere sahnedeki isimler maskelerini tek tek çıkarırken Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın ise Bayraktar’ın talebini reddettiği görüldü.

Yayınlanma:
Güncelleme: 25 Eylül 2021 23:58
TEKNOFEST'te 'maske çıkartma' diyaloğu: Bayraktar istedi,Fahrettin Koca reddetti

Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST etkinliği Atatürk Havalimanı’nda devam etti

TEKNOFEST’e Nobel ödüllü bilim insanı Aziz Sancar, Teknofest Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da katıldı.

Cumhuriyet'in haberine göre, akşam saatlerinde ise TEKNOFEST’te sahneye Erdoğan, damadı Bayraktar, Varank, Karaismailoğlu, Ersoy ve Koca çıktı.

Bu sırada Selçuk Bayraktar sahnedekilere maskeleri çıkarmasını istedi. Başta Erdoğan olmak üzere sahnedeki isimler maskelerini çıkarırken Sağlık Bakanı Koca, Bayraktar’ın talebini reddetti. Bayraktar’ın, yanında bulunan Koca’ya seslendiği Koca’nın ise kafasını sallayarak maskesini çıkarmadığı görüldü.