Seyhan Belediyesi hizmet binası kurşunlandı

Seyhan Belediyesi hizmet binası kurşunlandı
Kimliği belirsiz kişi veya kişiler Gece saat 00:30'da Seyhan Belediyesi Hizmet binasını kurşunladı. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı.Olayda ölen ya da yaralanan olmadı. Seyhan Belediyesi hizmet binasının kimliği belirsiz kişi...

Kimliği belirsiz kişi veya kişiler Gece saat 00:30'da Seyhan Belediyesi Hizmet binasını kurşunladı. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

Olayda ölen ya da yaralanan olmadı. Seyhan Belediyesi hizmet binasının kimliği belirsiz kişi yada kişilerce kurşunlanması ile ilgili olarak Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar açıklama yaptı. Açıklamada saldırının kim yada kimler tarafından yapıldığı konusunda bir bilginin olmadığı emniyet güçlerinin konu ile ilgili çalışmalarına devam ettiği belirtildi.

Başkan Karalar açıklamasında;

"Seyhan Belediyesi hizmet binamız gece 00:30 sularında kimliği belirsiz kişi yada kişilerce saldırıya uğramıştır. Saldırın kim yada kimler tarafından, ne sebeple yapıldığı konusunda herhangi bir bilgimiz yoktur. İsmet İnönü'nün dediği gibi 'Bir ülkede namuslular da namussuzlar kadar cesur olmazsa o memleket batar.' Zanlıların yakalanabilmesi için emniyet güçlerimiz çalışmalarını aralıksız devam ediyor. Belediyemize yapılan bu saldırıyı kınarken faillerin biran önce bulunup yargı önünde hesap vermelerini bekliyoruz." ifadelerine yer verdi.