Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir: Saklayacak hiçbir şeyim yok

Çete lideri Sedat Peker’in yayınladığı videolarda adı geçen, Bodrum’da Sezgin Baran Korkmaz'a ait Paramount Otel'de konakladığı ortaya çıkan Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir açıklama yaptı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 15 Haziran 2021 17:56
Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir: Saklayacak hiçbir şeyim yok

Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir, Paramount Otel’de kaldığına yönelik haberlerle ilgili konuştu. "İddialar art niyetli, saklayacak hiçbir şeyim yok" diyen Demir, "Kızım ağlayarak, ‘Biz bunu hak etmedik’ diye beni aradı" dedi. 

Azerbaycan’da 24 TV’nin sorularını yanıtlayan İsmail Demir, "Gazeteci arkadaşımız beni aradı, sorular sormaya başladı. Ben çok rahat bir şekilde ‘Kardeşim özel hayatımıza karışamazsınız’ deyip kapatabilirdim. Ama saklayacak hiçbir şey olmayan bir insan rahatlığıyla sorduğu sorulara cevap vermeye çalıştım. Hatta bazı sorular için hafızamı tazeleyerek cevap verdim” diyen Demir, “Yani hayatım boyunca bu dördüncü tatil mi ne oldu… Çocuklarımla beraber belki de sekiz seneden beri yaptığımız ilk tatildi. Arkadaşımız ‘Şurada bir tatil yapsanız’ dedi” şeklinde konuşan Demir, sözlerine şöyle devam etti: “Şimdi ben otelin sahibini araştırmakla, sorgulamakla mesul değilim. Yani anlaşılabilir tutum değil. Sanırım burada (haberde) art niyetten başka bir şey aramamak gerekiyor"

'15 yaşındaki kızım beni sabah ağlayarak aradı'

"15 yaşındaki kızım beni sabah ağlayarak aradı diye sözlerine devam eden İsmail Demir, “Bana ‘Baba biz bunu hak etmedik. Ben sekiz seneden beri kardeşlerimle ilk defa tatil yapabildim' dedi. Kızımın göz yaşları herhalde İsmail [Saymaz’ın] Bey’in şu anda mutluluk göz yaşlarıyla karışmıştır. Kendisini tebrik ediyorum” dedi.