Özhaseki, Kılıçdaroğlu'ndan kazandığı tazminatla döner dağıttı

AKP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, her fırsatta "Tarzı benim tarzım değil" dediği eski başkan Melih Gökçek gibi tazminattan kazandığı para ile döner dağıttı. 

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Özhaseki, Kılıçdaroğlu'ndan kazandığı tazminatla döner dağıttı

AKP'li Mehmet Özhaseki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na açtığı manevi tazminat davasından kazandığı 27 bin TL ile her fırsatta farklı olduğunu dile getirdiği  eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek gibi döner dağıttı.

Gökçek de Hürriyet yazarlığı yaptığı dönemde Emin Çölaşan'dan kazandığı tazminat ile döner dağıtmıştı.

Özhaseki döner dağıtırken, "Adalet yerini buluyor ama kötülerin de kötülüklerini ispatladığımız bir gün ortaya çıkmış oldu. FETÖ operasyonuyla görevinden uzaklaştırılan CHP Genel Başkanının yerine yine bir operasyonla Kemal Bey'i getirdiler. Siyaset dürüst adam işidir. Siyaset namuslu adamların işidir. Hizmet etmek de zaten dürüst, namuslu insanların işidir. Ankara'mız için de ortaya koyduğumuz projeler ortada. Ancak biraz keyif olsun, biraz da şenlik olsun, biraz da kötüler belli olsun diye kazandığımız yeni davayla ilgili sizlere burada Ankara döneri ikram etmek istedim. Herkese afiyet olsun, şifa olsun inşallah. Keşke bunlar söylenmese, keşke kamu görevi yapan insanlar da üzülmese. Çünkü, o iftiralar karşısında ne kadar üzüldüğümüzü anlatamayız. Bunun para ile karşılığı yok. Bunun bu tür şenliklerle karşılanacak tarafı da yok. Keşke Kemal Bey de kendine dürüst bir yol izlese. Oturduğu evi satmamasının tek bir yolu var; Yalan söylemeyecek, iftira etmeyecek, kimsenin onuruyla oynamayacak, o zaman da evini satmak zorunda kalmaz." diye konuştu.