Okan Bayülgen’den flaş karar! Televizyona dönüyor

Okan Bayülgen’den flaş karar! Televizyona dönüyor
Uzun süredir ekranlardan uzak olan ve "TV sektörü batıyor, neden onlarla batayım ki" diyen Okan Bayülgen, televizyon dünyasına geri dönüyor...

Bir süredir televizyon programlarına ara veren ünlü şovmen Okan Bayülgen, cam ekrana 3N Medya çatısı altında yayın yapacak olan TV100 kanalı ile dönüyor.

Geçtiğimiz günlerde kanal yönetimi ile el sıkışan Bayülgen'in alışılmışın dışında bir formatla ekranda olacağı belirtiliyor.

Türk televizyonculuğunun önemli isimlerinden biri olan Bayülgen, Televizyon Makinası, Makina, Disko Kralı, Medya Kralı, Muhabbet Kralı, Kral Çıplak ve Zaga isimleriyle, yıllarca reyting rekorları kıran şov programlarına imza atmıştı.

"TV SEKTÖRÜ BATIYOR NEDEN ONLARLA BATAYIM Kİ" DEMİŞTİ

Uzun zamandır ekranlardan uzak kalan Okan Bayülgen, Önümüzdeki aylarda Dada Salon’dan şov programı yapabileceğinin sinyali vermişti. Ünlü şovmen ayrıca, “yeniden TV’de program yapacak mısınız?” şeklindeki soruya; “TV sektörü batıyor, neden onlarla batayım ki” diye cevap vermişti.

TV100 HABER KANALINA DÖNÜŞÜYOR

İş adamı Necat Gülseven’in sahibi olduğu 3N Medya, kısa süre önce Balıkesir’de yayın yapan TV100’ü satın almış ve kanalı ulusal yayın yapan bir haber kanalına dönüştürmek için harekete geçmişti.

Yeni haber kanalı için Mecidiyeköy’deki Profilo Alışveriş Merkezi’nde 1500 m2’lik bir alanı tutan 3N Medya, kısa süre içinde yeni haber kanalını yayına sokmaya hazırlanıyor.

3N Medya bünyesinde Show Radyo ve Radyo Viva da bulunuyor.

Etiketler :