Nusret'in Dev Şubesi Kepenk İndirdi

Nusret'in Dev Şubesi Kepenk İndirdi
Geçtiğimiz hafta sabah erken saatlerde Beşiktaş'taki restoranına saldırı düzenlenen Nusret Gökçe'nin bu hafta da büyük bir şubesinin kapandığı ortaya çıktı.

Nusr-Et’in Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’daki restoranı Nusr-Et Steakhouse Riyadh'ın kapandığı öğrenildi.

Patronlar Dünyası'ndan Necla Dalan'ın haberinde şu ifadeler yer aldı:
"İnternetten biraz araştırma yapınca Kasım 2021’de Riyad’ın en prestijli lokasyonlarından U Walk’ta açılan restoran için kalıcı olarak kapalı uyarısı yapıldığını gördüm. Ayrıca online rezervasyonda da Riyad seçeneği yer almıyor.

88-kdmu-png.webp

Kurucularından Nusret Gökçe’nin Salt Bae hareketiyle dünyaca tanınan ve hızlı büyüyen Nusr-Et’in daha önce de New York’taki restoranı kapanmıştı.

91-8ocu-jpg.webp

Özellikle New York’taki restoranla ilgili yüksek fiyatları yüzünden çok olumsuz yorumlar yapılmıştı.

whatsapp-image-2024-03-24-at-13-03-47-1.jpeg

Öte yandan birkaç hafta önce Nusr-Et Steakhouse’un ABD'deki ayak izinde değişiklikler yapacağına dair bir açıklama yapıldı. Açıklamaya göre Nusr-et; Miami ve Las Vegas'taki lokasyonlarına yatırım yapmayı ve yenilemeyi, Beverly Hills ve Dallas'taki operasyonlarına devam etmeyi, Boston'daki lokasyonunu ise kapatmayı planlıyor.

whatsapp-image-2024-03-24-at-13-03-47.jpeg
Nusret Gökçe'nin Riyad'daki şubesi

Yine bu açıklamaya göre Nusr-Et, dünya çapında 17 şehirde faaliyet gösteriyor. Önümüzdeki dönemde Roma, Atina, Sao Paulo ve Mexico City'nin yanı sıra Çin odaklı Uzak Doğu'da da yeni restoranlar açmayı hedefliyor.

ekran-alintisi1.png

Nusr-Et kısa bir süre önce İGA İstanbul Havalimanı'nda da Saltbae Burger'ı açtı. Yeni planlar arasında dünya genelinde büyük havalimanlarında Saltbae Burger’lar açmak da var."

whatsapp-image-2024-03-24-at-13-03-47-2.jpeg