Nagehan Alçı, eşi Kütahyalı'nın ifadelerini 'yanlış' buldu: Adımın geçmesinden üzüntü duyuyorum

Nagehan Alçı, eşi Kütahyalı'nın ifadelerini 'yanlış' buldu: Adımın geçmesinden üzüntü duyuyorum
Nagehan Alçı, dün katıldığı programda gerginlik yaşadığı Ümit Kocasakal'a ilişkin Rasim Ozan Kütahyalı'nın paylaşımını 'çirkin' ve 'yanlış' bulduğunu belirterek, "Adımın geçmesinden üzüntü duyuyorum" dedi.

HaberTürk yazarı Nagehan Alçı dün akşam yayınlanan "Açık ve Net" programında konuk olan hukukçu Ümit Kocasakal ile gerginlik yaşadı. Alçı'nın eşi Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı ise sosyal medya hesabından Alçı'ya önerilerde bulundu.

İlk tweetinde Alçı'nın 'hoşgörülü' olmasını isteyen Kütahyalı, "Şu an bizim emrimizde olan, bize hizmet eden, muhalefeti bölen, bizim kontenjanımızla muhalif rolü oynayan bu arkadaş gibiler rejim için çok mühim. CHP’ye zarar verip, bize faydalı olan bu tip gibilere ihtiyacımız var" diye yazdı. 

'Bunlar bizim köpeğimiz'

Program sırasında paylaşımlarını sürdüren Kütahyalı, "Nagehan’cım beni dinlemedin ve beni kırdın. Ekranda sahte Atatürkçülük şovu yapıp sonra Adnan Oktar’ın, PKK’lıların ve FETÖ’cülerin avukatlığını yaparak milyon dolarları indiren bu tipler bize faydalı. Kabaca ifade edeyim: Bunlar bizim köpeğimiz. Onlar bize lazım, hoşgörülü ol" ifadesini kullandı.

'İsmimin geçmesinden üzüntü duyuyorum'

Nagehan Alçı ise bugün Twitter hesabından Kütahyalı'yı "Rasim Ozan’ın çirkin ifadelerini kınıyorum, paylaştığı mesajın içeriğini de dilini de çok yanlış buluyor ve içinde ismimin geçmesinden üzüntü duyuyorum..." diye yazdı. 

Söz konusu paylaşımlar ise şöyle: 

 

Etiketler :