Milli Emlak'tan Müjde! Elinizi Çabuk Tutun Siz de 1410 Liraya Tapu Sahibi Olabilirsiniz

Milli Emlak'tan Müjde!  Elinizi Çabuk Tutun Siz de 1410 Liraya Tapu Sahibi Olabilirsiniz
Milyonlarca vatandaşın yakından takip ettiği Milli Emlak fırsatlarına bir yenisi daha eklendi. Milli Emlak, arsa kiralamayı düşünen vatandaşlar için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. İşte detaylar...

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'na bağlı olan Milli Emlak, son yapmış olduğu kiralık arsa duyurusu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Arsa kiralamayı düşünen vatandaşlar için yeni bir fırsat sunduğunu açıkladı.

agin-tapu-mudurlugunden-tebligat-flzq-1.jpg

İHALENİN BAŞLAMASINA SAYILI GÜNLER KALDI

Milli Emlak’ın duyurduğu kiralık arsa fırsatı için geri sayım başladı, ihaleye katılmak isteyenler için sayılı günler kaldı.

arsaaa.webp

Milli Emlak tarafından yapılan açıklamalarda, Eskişehir'de bulunan 5.575,67 metrekarelik arsanın kiralanacağı bildirildi.

hisse-devri-nedir-miras-hisselerin-diger-mirasciya-devri-nasil-gerceklesir-1-2-1.jpg

1.410 TL'YE TAPU FIRSATI!

Metrekare başına düşen bedel 5.575,67 TL olarak belirlenirken, arsanın teminat bedeli 1.410 TL olarak açıklandı. Tahmini toplam ihale bedelinin ise 4.700 TL olması bekleniyor.

hazine-arazileri-ciftciye-vitrin.jpg

İHALE TARİHİ VE SAATİ BELLİ OLDU!

İhaleye katılmak isteyenlerin belirlenen teminat bedelini ödemesi gerekirken, ödemeyi gerçekleştirenler 20 Mart 2024 tarihinde saat 10:00'da gerçekleşecek olan ihaleye katılabilecekler.

hazine-arazileri-ciftciye-vitrin-001.jpg

ARSA KİRALAMA HİZMETİ HANGİ İLDE GERÇEKLEŞECEK?

Milli Emlak tarafından yayınlanan yeni ilana göre, Eskişehir'e bağlı İnönü ilçesinde gerçekleşecek olan ihaleye katılanlar arasında en yüksek teklifi veren, söz konusu arsayı kiralamaya hak kazanacak.

toki-arsa-780x520.jpg

Etiketler :