Koronavirüs aşısı olan Berna Laçin'den eleştirilere yanıt

Ünlü oyuncu Berna Laçin sosyal medya hesabından koronavirüs aşısı olduğunu duyurdu. Laçin'in aşı olduğunu duyurmasının ardından bazı takipçileri tepki gösterdi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 05 Nisan 2021 17:05
Koronavirüs aşısı olan Berna Laçin'den eleştirilere yanıt

Ünlü oyuncu Berna Laçin koronavirüs aşısı olduğunu açıkladı. 50 yaşındaki Laçin'in aşı olmasına sosyal medyada tepkiler geldi. Laçin ise eleştirilere "Arkadaşlar 212’liyim. Basın çalışanı olarak tanımlanmış aşı!" yanıtını verdi.

Oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla BionTech aşısı olduğunu duyurdu. Laçin'in aşı olması bazı takipçilerinin tepkisini çekti.

"Aşımı devretmeyi sordum"

Laçin, "Sana nasıl sıra geldi?" diye soran takipçilerine, "Arkadaşlar 212’liyim Basın çalışanı olarak kartı olanlara tanımlanmış aşı" cevabını verdi.

Laçin ayrıca, "Bu arada 'ben aşımı bir başkasına devredebilir miyim?' diye sordum, olmuyor, bu da bilginize. Bu arada e-Nabız üzerinden sık sık kontrol edin. Ben de öylesine diye baktım ve şaşırdım, her an size de çıkabilir . Piyango reklamı gibi oldu ama çıkınca insan ikramiye çıkmış gibi hissediyor" ifadelerini kullandı.