Kocasının 19 Yaşındaki Oğlu ile Kaçmıştı Devlet El Koydu

Kocasının 19 Yaşındaki Oğlu ile Kaçmıştı Devlet El Koydu
Müge Anlı‘da Türkiye’nin gündemine oturan olayda yeni bir gelişme yaşandı. 19 yaşındaki Mustafa Yetkin ve üvey annesi Tuğçe Akpençe kızlarını da alarak kayıplara karışmıştı. Yaşananları Müge Anlı'ya başvuran baba Umut Yetkin anlatmıştı. Ağızları açık bırakan olayda yeni bir gelişme yaşandı Bakanlık devreye girdi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Türkiye’nin gündemine oturan bir olay yaşandı.

19 yaşındaki Mustafa Yetkin ve üvey annesi Tuğçe Akpençe’nin yasak aşk yaşadığı ve 8 yaşındaki Melodi’yi de alarak kayıplara karıştığı ortaya çıktı. Baba Umut Yetkin, Müge Anlı’ya başvurarak ilk evliliğinden olan oğlu Mustafa ile ikinci eşi Tuğçe’nin yasak aşk yaşadığını ve kızları Melodi’yi de alıp kaçtıklarını öne sürdü. Yetkin’in gözyaşları içinde anlattığı hikayesi ağızları açık bıraktı.

vzdvd-nk2p.webp

DUYDUKLARI ÜZERİNE ÇILGINA DÖNDÜ

Müge Anlı’nın “Umut’u jandarma bir suçtan götürdüğünde sen niye üzüldün? Sen aynı evde iki tane adamla zorlanmadın mı?” sorusu üzerine konuşan Tuğçe Hanım, “Ben Umut’un başına bir iş getirmek isteseydim onu zaten şikayet ederdim. Bizim böyle bir amacımız yok. Ben kocamın ne yapacağını kestiremiyorum. Ben kızımı kaçırmadım, onu istediğiniz pedagogla görüştürebilirsiniz. 2 yıldır eve parayı getiren kişi Umut değil Mustafa. 2 yıldır evi Mustafa geçindiriyor” dedi.

Duydukları üzerine çılgına dönen Umut Yetkin ise “Allah senin belanı versin. Ben 9 ay boyunca iki tane şeytanla beraber yaşamışım. Sende biraz ar, namus, şeref olsa, o ar damarın patlamamış olsa buraya çıkıp bana iftira atmazsın. Kendini de savunamazsın. Size yaptıklarım haram zıkkım olsun” ifadelerini kullandı.

Kayınvalide Nagihan ise “Sen bu çocuğu küçükken banyoya sokup yıkamadın mı? O sana ‘ablam’ diyordu” diyerek ateş püskürdü.

dsvvvdv-ui58.webp

“OĞLUMU AFFETMEM”

Umut Bey, Müge Anlı’nın “Oğlun af dilese affeder misin?” sorusuna “Oğlumu affedemem. Birbirleriyle ilk temasta bana gelip ‘Baba senin karın bana bunu yapıyor’ deseydi ben onun alnından öperdim. Bu adam çöp tenekesinden kedi fırlasa seni bırakır kaçar” dedi.

"PİŞMANIM BAŞKA ÇAREMİZ YOKTU"

Babasına ihanet eden Mustafa ise “Ben kendi ayaklarımın üzerinde duran biriyim. Tuğçe, kızıyla devlet korumasına gitmek isterse saygı duyarım. Böyle bir şeyi babama yaptığım için pişmanım, üzgünüm. Tuğçe’yi seviyorum, birlikte olmak için başka çaremiz yoktu. Fikrim değişmedi” diyerek ağızları açık bıraktı.

fbxcfbc-f-cfiq.webp

DEVLET KORUMASINA ALINDI

Yayını ihbar kabul eden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Tuğçe ve Umut’un evliliğinden dünyaya gelerek kaçan anne ile abisinin yanında kalan 8 yaşındaki Melodi isimli çocuğu koruma altına aldı.