Kadın 53. Bölüm izle! Kadın son bölüm izle!

Kadın dizisi 53. bölüm fragmanı yayınlandı. Nezir adamlarıyla daha evine gelir ve Bahar'ın karşısına çıkıp Sarp'ın nerede olduğunu sorar?

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Suat Pırıl’ı almaya gelir Sarp buna karşı çıkar. Bu arada Bahar’da Pırıl’a onu da götürmesi için yalvarır. Fakat Pırıl orada güvende olacaklarını söyleyerek Bahar’ı götürmek istemez. Nezir otele gizlice yerleştirdiği adamlar sayesinde Pırıl'ın otele tekrar geri döneceğini öğrenir. Ve odasına dinleme cihazı koydurur. Bu arada Enver Şirin'in çalıştığı yerde yaptıklarını öğrenir çok üzülür. Şirin konuşmak için babasının çalıştığını söylediği yere gider fakat onun orada çalışmadığını öğrenir. İdil ise Suat'ın Şirin’e verdiği pırlanta bilekliğin taşlarını çıkartarak satar yerine imitasyon bir bileklik koyar. Hatice Şirin’in odasını temizlerken bu bilekliği bulur. Aralarında büyük bir tartışma çıkar bilekliği Suat'ın verdiğini anlar. Şirin onun sahte olduğunu söyler fakat annesinin kuyumcuya gitmesine engel olamaz. Hatice bilekliğin imitasyon olduğunu öğrenir ve Şirin’den özür diler. Ama Şirin'in kafası karışmıştır Suat'ın ona sahte bir şey vermeyeceğini biliyordur. Bu arada Emre Ceyda'yı yemeğe götürür Oradan da arkadaşlarıyla tanışmaya ev partisine giderler. Fakat Ceyda burada huzursuz olur eve döner. Ama Arif'in dükkanında gece yarısı birilerinin olduğunu görür anlam veremez. Suat korumanın dikkati sayesinde Pırıl'ın odasına dinleme cihazı yerleştirildiğini öğrenir. Bahar'ın dağ evinden kurtulup polise gitmesinden korkarak bir plan yapar. Pırıl'ın odasına giderek Sarp'ın nerede saklandığını konuşma arasında geçirip Nezir’in öğrenmesini sağlar. Korumaları dağ evinde geri çağırır Sarp buna engel olmak istese de başarılı olamaz. Artık Bahar ve çocuklar güvende değildir. Polis Arif'in dükkânını basar bir silah bulur ve Arif'i tutuklar. Ceyda gördüklerini söylemek istese de başarılı olamaz.

KADIN DİZİSİ 53. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Kadın dizisi 53. bölüm fragmanı yayınlandı. Nezir adamlarıyla daha evine gelir ve Bahar'ın karşısına çıkıp Sarp'ın nerede olduğunu sorar?