İmamoğlu 'Babalar Günü' hediyesini paylaşarak çağrı yaptı

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun çocukları, Babalar Günü hediyesi olarak babaları adına Doğal Hayatı Koruma Vakfı'ndan (WWF) canlı türlerini korumaya destek amaçlı sembolik olarak olarak 3 fil sahiplendi. Sosyal medya hesabından hediyeyi duyuran İmamoğlu, vatandaşları da hayvan sahiplenmeye davet etti.

Yayınlanma:
Güncelleme: 21 Haziran 2021 16:54
İmamoğlu 'Babalar Günü' hediyesini paylaşarak çağrı yaptı

Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, çocukları Beren, Semih ve Selim’in Babalar Günü hediyesi olarak, kendisi adına Doğal Hayatı Koruma Vakfı'ndan (WWF) canlı türlerini korumaya destek olmak için sembolik olarak 3 fil sahiplendiğini duyurdu ve tüm vatandaşları hayvan sahiplenmeye davet etti.

'Bu filin de babaya ihtiyacı varmış'

Çocuklarının, “Sevgili babacım, duydum ki bu filin de senin kadar harika bir babaya ihtiyacı varmış. Onu senin adına evlat edindik. Artık o da benim gibi varlığınla yarattığın güvenli dünyada yaşayacak” notunu da paylaşımına ekleyen İmamoğlu, “Babalar Günü'nde çocuklarım, benim adıma Doğal Hayatı Koruma Vakfı'nın canlı türlerini korumak için yaptığı çalışmalara destek olmak için sembolik olarak 3 fil sahiplenmişler. Beren, Selim ve Semih sizi de desteğe davet ediyor. Hepinizi seviyorum” dedi.