Güldeniz'in Ölümünde Çok Acı Ayrıntı Ortaya Çıktı

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde dairede çıkan yangında hayatını kaybeden 21 yaşındaki Güldeniz Aşcı'nın ölümüyle ilgili korkunç detaylar ortaya çıktı.

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde bulunan bir apartmanın üçüncü katında, 21 yaşındaki Güldeniz Aşcı'nın öldüğü korkunç bir yangın yaşandı. Aşcı'nın, misafir olarak bulunduğu dairede yalnız olduğu ve yangın sırasında elbise dolabına sığındığı ortaya çıktı.

guldeniz.jpg

Yangın, 24 Şubat günü saat 11.00 civarında Yenice Mahallesi'ndeki bir apartmanda meydana geldi. İtfaiye ekipleri, kısa sürede alevleri kontrol altına almayı başardı ancak içerideki manzara dehşet vericiydi.

guldeniz3.jpg

Aşcı'nın cansız bedeni, yatak odasındaki dolabın içinde bulundu. İncelemeler sonucunda genç kızın, alevlerden korunmak için dolaba sığındığı ve orada yaşamını yitirdiği belirlendi.

guldeniz2.jpg

Aşcı'nın yanlarına misafirliğe gittiği kız arkadaşının işe gitmesiyle evde yalnız kaldığı tespit edildi. Olayın ardından Aşcı'nın cansız bedeni, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Yangınla ilgili soruşturma başlatılırken, ev sahibi Cavit Sığlam, "Evi kiraladığım iki kız kardeşten biri evdeyken yangın çıktı. Ne olduğu henüz net değil" şeklinde konuştu.