Genç kadını eski sevgilisinin elinden kurtarmak isterken canından oldu

Antalya'da güvenlik görevlisi Bekir Kılıç (48), arkadaşı Papatya K. (32) ile buluştuğu sırada, Papatya K.'nin eski sevgilisi Metin A. (28) tarafından saldırıya uğradı. Metin A., genç kadına saldırırken araya girerek kavgayı ayırmaya çalışan Kılıç, göğsünden bıçaklanarak hayatını kaybetti

. Olay, gece 02.30 sıralarında Muratpaşa ilçesi Kızılsaray Mahallesi Yener Ulusoy Bulvarı üzerinde gerçekleşti.

Olayın Gelişimi

Tramvay durağında güvenlik görevlisi olan Bekir Kılıç, arkadaşı Papatya K. ile buluşmuştu. Bu sırada Papatya K.'nin eski sevgilisi Metin A., ikilinin yanına gelerek genç kadına saldırmaya başladı. Kılıç, olaya müdahale ederek Papatya K.'yi korumak istedi. Ancak Metin A., Kılıç'ı göğsünden bıçakladı. Kılıç, aldığı bıçak darbesiyle yere yığıldı.

Müdahale ve Sonrası

Olayın ardından çevredeki kişiler durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. Sağlık ekipleri ve polis olay yerine hızla sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrollerde, Bekir Kılıç'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Kılıç'ın cansız bedeni, olay yerinde yapılan incelemelerin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Şüphelinin Yakalanması

Olay yerinden kaçan Metin A., Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından kısa sürede suç aletiyle birlikte yakalandı ve gözaltına alındı. Metin A., ifadesinin alınması için Antalya Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Bu trajik olay, kavgaları ayırmaya çalışan kişilerin ne kadar büyük tehlikelerle karşı karşıya kalabileceğini bir kez daha gözler önüne serdi. Bekir Kılıç'ın ölümü, yakınlarını ve arkadaşlarını derinden üzdü.