Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. Bölüm Fragmanı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm

ATV'nin vazgeçilmez dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölüm fragmanı yayınlandı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00

ATV'nin vazgeçilmez dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölüm fragmanı yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 125. yeni bölüm fragmanı nefes kesti. Hızır ve Ünal Kaplan anlaşması sonucu masadakilerin birbirlerine zarar vermelerini yasaklayan dokunulmazlık kuralı hasımların ellerini kollarını bağlayacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 125. BÖLÜMDE NELER OLACAK? (EDHO 125. YENİ BÖLÜM FRAGMANI)

Hızır'ın kardeşini cezaevinden kurtarmak için Ünal Kaplan ile yaptığı anlaşmanın sonucunda, Façalılar ile Çakırbeyliler kendilerini ticari bir ortaklığının içinde bulurlar. Masadakilerin şahsi hesaplaşmalar sebebiyle birbirlerine zarar vermelerini yasaklayan dokunulmazlık kuralı, hasımların birbiriyle savaşmasına da engel olacaktır.

Ünal Kaplan'ın keskin kurallarının farkında olan Façalılar, masada kalabilmek için eski işlerinden biran önce kurtulmak zorundadırlar; fakat sokaklardan çekilmenin onlara güç kaybettireceğine inanırlar. Bu yüzden en mantıklı çözümü işlerini ahbapları üzerinden devam ettirmekte bulurlar. Bu planları öğrenen Çakırbeyliler, ilk iş olarak bildiklerini kanıtlayıp, düşmanlarını masadan göndermenin peşine düşeceklerdir.

Çakırbeyli hanesinde ise evin erkeklerinin aksine, düşmanların barışmasına yönelik planlar yapılmaktadır. İlyas'ı otelde ziyaret eden Ömür, çok geçmeden Hayriye Ana'nın radarına takılır. Haberdar olduğu görüşmenin kahramanını soruşturmaya başlayan Hayriye Ana, Ömür'ü karşısında bulunca krizi fırsata çevirme konusunda ne kadar hünerli olduğunu bir kere daha kanıtlayacaktır.