Ebrar'dan Kendisini Hedef Alan Sosyal Medya Kullanıcısına Ayar! Boş Yapma Abdülhamid...

Ebrar'dan Kendisini Hedef Alan Sosyal Medya Kullanıcısına Ayar! Boş Yapma Abdülhamid...
Milli voleybolcu Ebrar Karakurt, sosyal medya hesabından ay-yıldızlı formalı müsabaka fotoğraflarını ''Savaşa savaşa kazanıyoruz'' yazısıyla paylaştı. Milli voleybolcunun paylaşımının altına gelen yorum ise dikkat çekti.

Çeşitli gazeteler, siyasiler ve kullanıcılar tarafından hedef gösterilen A Milli Kadın Voleybol Takımımızın yıldızı Ebrar Karakurt, paylaşımına yapılan saçma yoruma verdiği yanıtla sosyal medyanın gündemine oturdu.

Önceki gün 2023 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası'nın son 16 turunda A Milli Kadın Voleybol Takımı, Belçika ile karşı karşıya geldi.

filenin-sultanlari-avrupa-sampiyonasinda-son-16-turuna-yukselmeyi-garantiledi-5225-dhaphoto1.jpg

Filenin Sultanları heyecan dolu karşılaşmada rakibini 3-1'lik skorla devirdi ve çeyrek finale yükseldi. Milli voleybolcu Ebrar Karakurt, maç fotoğraflarını ''Savaşa savaşa kazanıyoruz'' açıklamasıyla paylaştı.

ebrar.jpg

Bir sosyal medya kullanıcısı, Karakurt'un paylaşımının altına, "Müslüman Türk milleti olarak sana tahammül etmeye devam ediyoruz…" sözleriyle voleybolcuyu hedef aldı.

Abdülhamid isimli bir sosyal medya kullanıcısı, Karakurt’un paylaşımının altına, ‘’Müslüman Türk milleti olarak sana tahammül etmeye devam ediyoruz…’’ diyerek milli voleybolcuyu hedef aldı. Karakurt kullanıcıya “Boş yapma Abdülhamid” diyerek yanıt verdi.

ebrar1.jpg

Ebrar'ın verdiği ayar sosyal medyada gündem oldu.

Etiketler :