7 Yerinden Bıçaklayıp Öldürdü! 12 Gün Kaçtı! 'Öldüğünden Haberim Yoktu' Dedi

7 Yerinden Bıçaklayıp Öldürdü! 12 Gün Kaçtı! 'Öldüğünden Haberim Yoktu' Dedi
Tartıştığı damadını 7 yerinden bıçaklayarak öldüren ve ardından kaçtığı yerde 12 gün sonra yakalanan Ergün Göçmen tutuklandı. Göçmen, kendisini "öldüğünden haberim olmadı" diyerek savundu.

Dehşet verici olay 14 Haziran'da Muğla'da gerçekleşti. Korkunç cinayetin fitilini ise Gülgün Öztürk'ün eşi Bahtiyar Öztürk ile tartışması ateşledi. Sebebi bilinmeyen kavganın ardından Gülgün Öztürk babası Ergün Göçmen'i arayarak eşinden ayrılmak istediğini söyledi. Bunun üzerine kızının yaşadığı eve giden Ergün Göçmen damadı Bahtiyar Öztürk'ü 7 yerinden bıçaklayarak öldürdü.

12 GÜN SONRA YAKALANDI

Damadını öldürdükten sonra olay yerinden kaçan Ergün Göçmen, olaydan tam 12 gün sonra Muğla'nın Menteşe ilçesinde annesine ait evin kömürlüğünde yakalandı. Gözaltına alınan Göçmen tutuklandı.

"ÖLDÜĞÜNDEN HABERİM OLMADI"

Savcılıktan alınan ifadesinde olayı detayları anlatan Göçmen, "Pişmanım" dedi. Göçmen'in ifadesinde "kızımı evden almak için gitmiştim. Gitmeden önce 2-3 bira içtim. Evlerinin önüne gittiğimde binanın giriş kapısı açıktı. Bina giriş kapısına tekme vurmadım. Daire giriş kapısının önüne gittim, gittiğimde zili çaldım. Kapıyı kızım açtı. Kapıyı açar açmaz damadım üzerime saldırdı. Birlikte yere düştük. Sırt üstü düştüm. Diziyle göğsüme bastırdı. Boğazımı sıktı. Yanımda küçük bir çakı vardı. Sırt üstü yerdeyken o çakıyı çıkarttım ve damadıma bıçağı sapladım. İlk neresine bıçağı vurduğumu hatırlamıyorum. Kaç darbe vurduğumu hatırlamıyorum. Bıçağı vurunca beni bıraktı. Onun elinde herhangi bir şey olup olmadığını görmedim. Olaydan sonra kaçtım. Öldüğünden haberim olmadı. Sonradan öğrendim. Kimseyle iletişime geçmedim. Kimseden yardım almadım. Yanımdaki para ile ihtiyaçlarımı gideriyordum. Olay nedeni ile pişmanım" dediği öğrenildi.

Kaynak:DHA