Çiçek Satan İki Grup Arasında Kavga: Polis Biber Gazıyla Müdahale Etti

İstanbul Kadıköy’de, çiçek satan iki grup arasında başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Gruptakiler kavgayı ayırmaya gelen polis ekiplerine saldırınca, polis, biber gazı ile müdahale etti. Şüpheliler gözaltına alınarak emniyete götürülürken, o anları bir vatandaş cep telefonu ile görüntüledi.

Olay, 20 Ağustos Pazar günü saat 21.00 sıralarında, Caddebostan Sahili'nde yaşandı. İddiaya göre çiçek satan iki grup arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma bir anda büyüyerek kavgaya dönüştü. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri kavgayı ayırmaya çalıştığı sırada, bu kez de iki grup üyeleri polise saldırmak istedi. Bunun üzerine olay yerine takviye ekipler çağrıldı. Kavga çıkaranlar gözaltına alınmamak için polise direndi. Gruptaki bir kişi, eline ne geçirdiyse polis ekiplerine attı. Polis, biber gazı kullanarak kavga eden gruba müdahale etti.

kadikoyde-cicek-satan-iki-grup-arasinda-kavga-polisin-biber-gazli-mudahalesi-kamerada-6345-dhaphoto3.jpg

Gözaltına alınanlar polis merkezine götürülürken, yaşanan kavga bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde iki grup arasında yaşanan kavga ve polis ekiplerinin kavgaya karışanlara müdahalesi yer alıyor.

kadikoyde-cicek-satan-iki-grup-arasinda-kavga-polisin-biber-gazli-mudahalesi-kamerada-6345-dhaphoto1.jpg

Kaynak:DHA

Etiketler :