Cem Küçük vites artırdı: Birce Akalay, Gökhan Özoğuz, Şahan Gökbakar...

Cem Küçük vites artırdı: Birce Akalay, Gökhan Özoğuz, Şahan Gökbakar...
Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük, hayat pahalılığına tepki gösteren oyuncu Birce Akalay'ı hedef göstermesinin ardından bugünkü yazısında Gökhan Özoğuz ve Şahan Gökbakar gibi isimlere suçlamalarda bulundu.

Sosyal medya hesabından artan döviz kuruna tepki gösteren oyuncu Birce Akalay'ı hedef alan Cem Küçük, bugünkü yazısında da oyuncuyu hedef almayı sürdürerek 'Athena' grubunun solisti müzisyen Gökhan Özoğuz, komedyen Şahan Gökbakar, oyuncu Memet Ali Alabora gibi isimleri de hedef almaya devam etti.

Küçük bugün yayımlanan "Birce Akalay hadisesi hepimize neleri hatırlattı?" başlıklı yazısında şöyle dedi:

"Şimdi bana organize küfrettiren; Birce Akalay’larla, Athena Gökhan’larla, Şahan Gökbakar’larla aynı kafaya sahip Gezi kalkışmacısı Mehmet Ali Alabora ülkemizden fare gibi kaçmadı mı? Tam 8 senedir Londra’da İngiliz emperyalizmine sığınmış durumda Alabora... PKK’lılar, FETÖ’cüler, Marksistler fare gibi kaçtılar Türkiye’mizden. Bunlar da kaçacak. Biz dimdik ayakta kalacağız her zaman olduğu gibi.

Biz bu ülkenin Türk milliyetçileri ve Müslüman muhafazakârları yani Türklük gururuna ve İslam şuuruna sahip kahir ekseriyeti mücadeleye hazırız. Biz kefenimizi cebimize koymuş insanlarız. Bizler ölümden korkmayız ama sizler tavuklar gibi korkaksınız.

Hele o Marksist sanatçı takımı dünyanın en korkak insan tipleridir. Bunlara hükûmete yakın kanallardan, ATV’den, Kanal D’den, Star TV’den, TV8’den, TRT’den yüksek ücretle dizi teklifi gelsin anında hükûmet lehine dönerler. Hükûmet yalakalığı yaparlar. Böyle onlarca örnek var."