Doktor Saldırıya Uğrarken Telefonla Konuşan Adamın Rahatlığı!

Kahramanmaraş'ta bir sağlıkçı daha ölümle burun buruna geldi. Aile hekimi İlber Yerli, ilaç yazdırma nedeniyle tartıştığı H.K.,'nın saldırısına uğradı. H.K., hakaret ederek doktoru önce itekledi daha sonra cebinden çıkardığı bıçakla saldırdı. Dr. Yerli odasına girip kapıyı kilitleyerek saldırgandan kurtuldu. İhbar üzerine ekipler H.K.'nin yakalanması için çalışma başlattı.

Kahramanmaraş'ta, Piri Reis Mahallesi’ndeki Karacaoğlan Aile Sağlığı Merkezi’nde H.K., Aile Hekimi İlber Yerli’ye ilaç yazdırmak istedi.

Görüşme sırasında agresif tavırlar sergilediği öne sürülen H.K., hakaret ederek doktoru itekledi. Aile sağlığı merkezinin güvenlik kamerası tarafından da kaydedilen olayda H.K. daha sonra cebinden bıçak çıkararak, saldırdı.

55839-3.jpg

ODASINA KENDİSİNİ KİLİTLEDİ

Dr. İlber Yerli odasına girip kapıyı kilitledi. H.K. ise kapıyı zorlayarak açmaya çalıştı. Koridordakiler H.K.’ye engel olmak isterken, saldırgan kapıyı açmak için çalışmaya devam etti. Ancak başarılı olamadı.

Saldırgan bir süre sonra merkezden ayrılırken, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri ise doktorun bilgisine başvurup, güvenlik kamerası görüntülerini izleyerek H.K.'nin yakalanması için çalışma başlattı.

Etiketler :