Trump’tan Obama’ya duvar mesajı

ABD'de federal hükümetin kapanmasına sebep olan ABD-Meksika sınırındaki duvar yapımı hakkında Trump'tan yeni bir açıklama geldi. ABD Başkanı, Twitter üzerinden Obama çiftinin Washington DC'deki evlerinin fotoğrafını paylaştı

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Trump’tan Obama’ya duvar mesajı

ABD'de federal hükümetin kapanmasına sebep olan ABD-Meksika sınırındaki duvar yapımı hakkında Trump'tan yeni bir açıklama geldi. ABD Başkanı, Twitter üzerinden Obama çiftinin Washington DC'deki evlerinin fotoğrafını paylaştı. Trump, "Onlar güvenlik için evlerinin etrafına duvar örüyor. Ben aynısını ABD için istiyorum" dedi.

ABD Başkanı Donald Trump’ın aylardır ısrarla inşa edilmesini istediği Meksika-ABD sınırındaki duvar tartışması bitmek bilmiyor… Bütçe çıkmadığı için federal hükümetin günlerdir kapalı olduğu duvar ile ilgili ABD Başkanı Trump, selefini bir mesaj ile iğneledi.

ABD Başkanı Donald Trump, selefi Barack Obama ve eşi Michelle Obama’nın duvara karşı çıkmasını eleştirdi. Trump Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, çiftin Washington’daki malikanelerini gündeme aldı. Trump, “Başkan Obama ve eşi, Washington’daki malikane/evlerinin etrafına 3 metrelik duvar ördü. Onların güveni için bu çok doğru. ABD’nin de buna ihtiyacı var, çok daha büyüğüne” mesajını paylaştı.