Prenses Kate Middleton Sessizliğini Bozdu

Prenses Kate Middleton Sessizliğini Bozdu
Uzun süre gözlerden uzak olan Galler Prensesi Kate Middleton, 22 Mart'ta bir video yayınlayarak kanser tedavisi gördüğünü açıklamıştı. Yaklaşık 3 aydır suskunluğunu koruyan Kate Middleton, sessizliğini bozdu.

Hakkındaki spekülasyonlarla gündemden düşmeyen Galler Prensesi Kate Middleton, kanser tedavisi gördüğünü açıklamasının ardından sessizliğe bürünmüştü. Prenses, geleneksel “Trooping the Colour” adlı geçit töreni öncesi düzenlenen provaya gönderdiği mesajla sessizliğini bozdu.

kate-middleton1.jpg

Middleton mesajında, “Bu yıl birliğe katılan herkesin aylardır pratik yapmasını ve üniformalarının ve tatbikatlarının kusursuz olmasını sağlamak için saatlerini adamasını takdir ediyorum. Albayınız olmak hala büyük bir onurdur ve bu yıl selamı alamadığım için çok üzgünüm” diye devam etti. Lütfen Alay’a özürlerimi iletin, umarım çok yakında hepinizi bir kez daha temsil edebilirim. Lütfen katılan herkese en iyi dileklerimi iletin” ifadelerini kullandı.

kate-middleton2.jpg

KANSER TEDAVİSİ SÜRECİ

Prenses Middleton, hakkında çıkan çeşitli iddiaların ardından geçtiğimiz aylarda kanser tedavisi gördüğünü açıkladı.

Tedavi sürecini gizli tutan Prenses’in sağlık durumuna dair bazı iddialar ortaya atılmış ve Prenses’in sağlığının sanılandan daha kötü olduğu ileri sürülmüştü.

kate-middleton12.jpg

Prenses Kate Middleton'ın mesajı sosyal medyada büyük ilgi gördü. Birçok kullanıcı Prenses'e geçmiş olsun dileklerini iletirken, onun birliğe olan bağlılığını da takdir etti.