Lufthansa CEO'su Bir Günlüğüne Uçakta Kabin Memuru Oldu

Lufthansa CEO'su Bir Günlüğüne Uçakta Kabin Memuru Oldu
Bir yıl önce CEO olan Jens Ritter, Suudi Arabistan ve Bahreyn’e gidiş-dönüş uçaklarında kabin memuru olarak görev yaptı ve yolculara ikramda bulundu.

Almanya'nın ulusal havaoylu şirketi Lufthansa'da geçen günlerde yolcuları şaşırtan bir olay yaşandı. Şirketin CEO'su Jens Ritter, Lufthansa’nın Frankfurt’tan Suudi Arabistan ve Bahreyn’e gidiş-dönüş uçaklarında kabin memuru olarak görev yaptı ve yolculara ikramda bulundu.

CEO, yaşadığı deneyimi de Linkedln hesabından paylaştı. Aynı zamanda pilot olan 50 yaşındaki Ritter, yaşadığı deneyimi ve neden böyle bir değişiklik yaptığını şu şekilde açıkladı:

lufthansa-ceo.jpg

"HEM İLGİNÇ HEM DE ZORLAYICI"

“Yeni içgörüler kazanmak için bazen perspektifinizi değiştirmeniz gerekir. Bu hafta Riyad’a ve Bahreyn’e uçan uçaklarımızda kabin ekiplerimize ‘ek mürettebat üyesi’ olarak eşlik ettim. Ne yolculuk ama! Uzun yıllardır Lufthansa grubunda görev yapıyorum ama hiç kabin görevlileri ile çalışma fırsatım olmamıştı. Dürüst olmak gerekirse bu deneyim benim için hem ilginç hem de zorlayıcıydı. Birkaç saat içinde ne kadar çok şey öğrendiğime şaşırdım. Kabinde görev yaptıktan sonra artık ofiste karar vermek daha farklı olacak.”

Etiketler :