İşte Ivana Trump'ın ölüm sebebi

İşte Ivana Trump'ın ölüm sebebi
Yetkililer dün yaptıkları açıklamada, Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) eski Başkanı Donalt Trump'ın eski eşi Ivana Trump'ın Manhattan'daki evinin merdivenlerinden yanlışlıkla düşerek öldüğünü ve cesedinin bir temizlik görevlisi tarafından bulunduğunu söyledi.

Yetkililer, ABD'nin eski Başkanı Donald Trump'ın eski eşi 73 yaşındaki Ivana Trump'ın Upper East Side'daki evine perşembe günü yardımcısı ve temizlik işlerini gören iki kadının geldiğini, zili çaldığını ve içeri girmek için Trump'ı aradığını ancak kimsenin telefona cevap vermediğini söyledi.

İkilinin binanın kapıcısını aradığı belirten yetkililer, içeriden çift kilitli olması nedeniyle kapıyı açamadıklarını bildirdi.

Son olarak olay yerine bakım işçisinin çağrıldığını ifade eden yetkililer, şahsın kapıyı açtığını ve Trump'ı merdivenlerin zemininde, yanında dökülmüş bir fincan kahve ile bulduğunu söyledi.

Kaza olarak nitelendirildi

New York Adli Tıp Kurumu, Donald Trump'ın eski eşinin gövdesinde "künt darbeler" bulunduğunu açıkladı. Trump'ın ölümü, adli tıp tarafından resmi olarak "kaza" olarak nitelendirildi.

Sağlık sorunları yaşıyordu

Ivana Trump'ın yakın bir arkadaşı dün The Post'a yaptığı açıklamada, sözkonusu iş kadınının kalça ağrısı çektiğini ve yürümekte çok zorlandığını, öyle ki Hamptons'a kısa bir gezinti için bile evinden çıkamadığını anlattı.

Diğer arkadaşları da, zaman zaman ayaklarının üzerinde çok dengesiz durduğunu ve mahallesinde yürümesine yardımcı olması için kişisel bir sağlık yardımcısına ihtiyaç duyduğunu belirtti.

halktv.com.tr // DIŞ HABERLER