Dünyayı gezen çift Hindistan'da dehşeti yaşadı

Ulusal suç kayıt bürosunun verilerine göre günde 90 kadının tecavüze uğradığı Hindistan'da bu sefer de İspanyol gezgin bir çift dehşeti yaşadı. Çift 7 kişinin saldırısına maruz kaldı. Fernanda isimli kadın, eşinin gözleri önünde bu kişilerin tecavüzüne maruz kaldı.

Hindistan'ın Jharkhand eyaletinde, Dumka bölgesinde 1 Mart günü dünyayı gezen çift dinlenmek için yol kenarında çadır kurdu. Çift, bir süre sonra çadırına gelen 7 kişinin saldırısına uğradı. Sosyal medyada yaşananları anlattıkları videoda çiftin darp edildiği gözlerden kaçmazken, kadının 7 farklı kişinin tecavüzüne uğradığı ifade edildi.

whatsapp-image-2024-03-03-at-13-26-58-1.jpeg

ÖNCE TEHDİT SONRA TECAVÜZ ETTİLER!

Kadının kocasının boynuna bıçak dayayarak ölümle tehdit eden grup, kadına da tecavüz etti. Olay sonrası sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan çiftin görüntüleri Hindistan'ı ayağa kaldırdı. Ünlü Bollywood yıldızı Richa Chadha olayla ilgili, "Yazıklar olsun çürümüş toplumumuza" ifadelerini kullandı.

whatsapp-image-2024-03-03-at-13-26-58.jpeg

"7 ADAM BANA TECAVÜZ ETTİ"

İspanyol gezginler Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Başımıza kimsenin başına gelmesini istemeyeceğimiz bir şey geldi. Yedi adam bana tecavüz etti. Bizi dövdüler, soydular ama pek fazla şey yapmadılar çünkü istedikleri bana tecavüz etmekti. Polisle birlikte hastanedeyiz. Bu gece burada, Hindistan'da yaşandı"

hbjnkm.jpg

7 KİŞİDEN 4'Ü TUTUKLANDI VE SUÇU İTİRAF ETTİ

Times of India'nın haberine göre, Dumka'da bir polis memuru olan Pitamber Singh Kherwar, tüm sanıkların kimliğinin tespit edildiğini ve tutuklanan dört kişinin kadına tecavüz ettiklerini itiraf ettiğini söyledi.

Polis, kadının tıbbi muayenesinde cinsel saldırıya uğradığının doğrulandığını ve çiftin Dumka'daki yerel bir hastanede tedavi gördüğünü söyledi.

İSPANYOL BÜYÜKELÇİLİK HAREKETE GEÇTİ

EuroNews'in haberine göre, Hindistan'daki İspanyol büyükelçiliği yerel yetkililerle temas halinde ve bölgeye kişisel bir temsilci gönderdi.

Acı çeken çiftin videosu sosyal medyada viral olurken birçok kişi öfkesini dile getirdi.