Survivor'da Aleyna'nın Annesi de Olaya Dahil Oldu, Net Mesaj Verdi: Yunus Emre'den Uzak Dur

Survivor'da Aleyna'nın Annesi de Olaya Dahil Oldu, Net Mesaj Verdi: Yunus Emre'den Uzak Dur
Survivor All Star'da Aleyna Kalaycıoğlu ve Yunus Emre Özden arasındaki yakınlaşma, hem adada hem de ekranlarda gerginlik yaratmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Yunus Emre'nin eşi, Aleyna'dan uzak durması konusunda kocasını uyarmıştı. Bu sefer ise sahneye Aleyna'nın annesi çıktı ve kızına Yunus Emre'den uzak durması gerektiği konusunda net bir uyarıda bulundu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star'da Aleyna ile Yunus Emre arasındaki yakınlık her iki ismin ailesini de rahatsız etti. Yunus Emre'nin eşinden sonra Aleyna'nın annesinden de net bir uyarı geldi.

"YUNUS EMRE'DEN UZAK DUR"

Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde yarışmacılar, aileleriyle bayramlaştı. Kızıyla mesajlaşan Aleyna'nın annesi ise "Yunus Emre'den uzak dur" uyarısında bulundu. Neye uğradığını şaşıran Aleyna ne yazacağını bilemeyince "Hepsi arkadaşım" yanıtını verdi. Annesinin "Biliyorum ama ondan uzak dur" ısrarı karşısında şaşkına dönen Aleyna, mesaj yazıp sildikten sonra "Tamam" karşılığını verdi.

survivor-aleyna-nin-annesinden-kizi-3hxl.webp

YUNUS EMRE'NİN EŞİ DE UYARMIŞTI

Yunus Emre'nin eşi Beria Özden de daha önce iletişim ödülü kazanan Yunus Emre'nin sosyal medya hesabından açtığı yayına katılarak "Aleyna'dan uzak dur" demişti. Daha sonra Pınar Kerimoğlu'nun programına konuk olan Beria Özden, konuyla ilgili "Emre ile bu konuyu konuştuk kendisi bana, 'Çıkan haberlere itibar etme, burada herkes benim bacım, kardeşim aklında bir soru işareti kalmasın' dedi. Ama sivil hayatta aynı hareketler devam ederse…" diyerek elleri ile 'saçını başını yolarım' hareketi yapmıştı.

Etiketler :