Selin Ortaçlı: Hamileliğimde 16 Kilo Aldım

2 ay önce doğum yapan Selin Ortaçlı 'fit görüntüsü'nün sebebini Instagram'da açıkladı.Selin Ortaçlı, 2012 yılında aşk yaşamaya başladığı sevgilisi Şahan Gökbakar ile geçtiğimiz mayıs ayında nikah masasına oturmuştu.Aralık...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Selin Ortaçlı: Hamileliğimde 16 Kilo Aldım

2 ay önce doğum yapan Selin Ortaçlı 'fit görüntüsü'nün sebebini Instagram'da açıkladı.

Selin Ortaçlı, 2012 yılında aşk yaşamaya başladığı sevgilisi Şahan Gökbakar ile geçtiğimiz mayıs ayında nikah masasına oturmuştu.

Aralık 2015'te de oğlu Deniz Efe'yi dünayaya getiren Selin Ortaçlı, önceki gün Akmerkez'de görüntülendi.  Selin Gökbakar'ın fit görüntüsü tartışmaları da beraberinde getirdi.

Gökbakar, konuya instagram sayfasında paylaştığı fotoğrafla açıklık getirdi.

41. haftada çekilen fotoğrafı sayfasında paylaşan iki aylık anne, altına " herkese dert olan kilo konusuna bir açıklık getireyim dedim: Eşim ve ben şuurlu, aklı selim insanlarız. Tabii ki içimde bir can taşırken rejim, detoks vs. gibi bencilce davranışlar sergilemedim. Canım ne istiyorsa yedim, hiçbir şey aşermedim. Vitamin takviyesi almak istemediğim için sağlıklı beslenmeye, vitaminleri yediklerimden almaya özen gösterdim. Tabii ki kilo aldım. Hem de 16 kilo. Eşimin kastettiği de sağlıklı olanın dışında bir kilo almadığım ve göbeğim dışında pek bir fazlalığımın olmadığıdır. Bu da benim şansımdır. Şayet aksi de olsaydı, sağlıkla bebeğimizi kucağımıza aldıktan sonra aldığım gibi verirdim evelallah. Herkes aydınlanıp, içine dert olan şeylere derman bulabildiyse ne mutlu bana..." notunu düştü.

'O ARTIK SELİN GÖKBAKAR'

Şahan Gökbakar, Instagram üzerinden eşinin soyadının 'Gökbakar' olarak kullanılmasını istedi.

Ünlü komedyen sayfasına "Benim hanımın soyadı değişti. Selin Gökbakar oldu. Güzel de oldu. Bundan sonrası için dikkat edelim. Öyle yok eski soyadını falan kullanma bize..." notunu düştü.