Şahan Gökbakar Sitem Etti !

Şahan Gökbakar, eşi için 'Selin Ortaçlı' yazılmasına isyan etti: 'Benim hanımın soyadı değişti; Selin Gökbakar oldu. Bundan sonra dikkat edelim. Öyle yok eski soyadını kullanma falan bizde!'Ünlü komedyen, eşi için 'Selin...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Şahan Gökbakar Sitem Etti !

Şahan Gökbakar, eşi için 'Selin Ortaçlı' yazılmasına isyan etti: 'Benim hanımın soyadı değişti; Selin Gökbakar oldu. Bundan sonra dikkat edelim. Öyle yok eski soyadını kullanma falan bizde!'

Ünlü komedyen, eşi için 'Selin Ortaçlı' yazan bazı gazetecilere sitem etti. Şahan Gökbakar, şöyle dedi: "Benim hanımın soyadı değişti. Selin Gökbakar oldu. Güzel de oldu. Bundan sonrası için dikkat edelim. Öyle yok eski soyadını kullanma falan bizde."

İKİLİDEN 'REJİM ' İSYANI

Ünlü komedyen, eşinin doğum kilolarını sıkı bir diyetle verdiğine dair çıkan haberler için de "Hamileyken zaten kilo almamıştı, görenler bilir. Maşallahı var" dedi. Şahan Gökbakar'ın ardından eşi Selin Gökbakar da sosyal medyadan doğumdan hemen önce yani yaklaşık 3 ay evvel çekilen fotoğrafı ile şimdiki halini yan yana koyup instagram'da paylaştı.

Selin Gökbakar, şöyle yazdı: "Eşimle ben, şuurlu ve akli selim insanlarız. Tabii ki içimde bir can taşırken rejim, detox gibi bencilce davranışlar sergilemedim. Canım ne istiyorsa yedim, hiçbir şey aşermedim. Vitamin takviyesi almak istemediğim için sağlıklı beslenmeye özen gösterdim. Hamileliğimde 16 kilo aldım. Eşimin kastettiği de sağlıklı olanın dışında bir kilo almadığım ve göbeğimin dışında pek bir fazlalığım olmadığıdır. Bu da benim şansımdır. Şayet aksi de olsaydı sağlıkla bebeğimizi kucağımıza aldıktan sonra aldığım gibi verirdim evelallah."