Nebahat Çehre'den Bomba Beren Saat Yorumu

Nebahat Çehre katıldığı galada Muhteşem Yüzyıl Kösem'de başrol oynayan Beren Saat hakkında "Beren'i çok beğeniyorum. Rolü ona çok yakıştı" diye konuştu.Yapımcılığını Özcan Deniz'in üstlendiği, yönetmenliği...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Nebahat Çehre'den Bomba Beren Saat Yorumu

Nebahat Çehre katıldığı galada Muhteşem Yüzyıl Kösem'de başrol oynayan Beren Saat hakkında "Beren'i çok beğeniyorum. Rolü ona çok yakıştı" diye konuştu.

Yapımcılığını Özcan Deniz'in üstlendiği, yönetmenliği ve senaristliğini ise Andaç Haznedaroğlu'nun yaptığı, başrollerinde ise Şükrü Özyıldız, Hande Doğandemirve Mithat Can Özer'in rol aldığı "Her Şey Aşktan" önceki akşam ilk kez seyirciyle buluştu.

Galaya katılan çok sayıda ünlü isim arasında Yeşilçam'ın efsane oyuncularından Nebahat Çehre de vardı.

"BEREN'İ ÇOK BEĞENİYORUM"

Reyting listelerinde istediği sıralara yükselemeyen diziyle ilgili olarak Nebahat Çehre Kösem'i takip ettiğini belirtti. Çehre, "Evde olduğum zamanlarda takip ediyorum. Beren'i çok beğeniyorum. Rolü ona çok yakıştı" diye konuştu.

"YAPIMCILAR BENİ BIRAKTI"

Bir süredir kendisine dizi teklifi gelmediğine dem vuran usta oyuncu, "Bir teklif alırsam beni ekranda göreceksiniz. Beni bıraktılar.

"SALON KADINI YAPTILAR"

Artık titiz davranıyorum. Dinlenecek yaşta değilim, biraz hızlanmam lazım" dedi. Farklı bir rolle seyircinin karşısına çıkmak istediğini söyleyen usta oyuncu, "Ben yapı ve karakter olarak ülkenin değişik kesimlerinden farklı kadınları oynamak isterim. Beni çok salon kadını yaptılar üzülüyorum. Her türlü karakterin altından kalkabilirim ama vermiyorlar" ifadesini kullandı.