"Kuş Beyinli Sevgili İstemiyorum"

Bir zamanların Sahil Güvenlik (Baywatch) güzeli olarak tanınan Carmen Electra, geçmişte hayatına giren erkekleri kızdıracak bir açıklama yaptı.43 yaşındaki Electra "Çok da akıllı olmayan sevgililerden bıktım" dedi. Electra,...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
"Kuş Beyinli Sevgili İstemiyorum"

Bir zamanların Sahil Güvenlik (Baywatch) güzeli olarak tanınan Carmen Electra, geçmişte hayatına giren erkekleri kızdıracak bir açıklama yaptı.

43 yaşındaki Electra "Çok da akıllı olmayan sevgililerden bıktım" dedi. Electra, çok ünlü olmayan bir adamla da romantik bir ilişki yaşayabileceğini ama "kuş beyinli" diye tanımladığı kişilerle yakın olmak istemediğini söyledi.

Bugüne kadar biri Dave Navarro diğeri de Dennis Rodman olmak üzere iki kez evlenip boşanan Electra, hayatına girecek erkekler hakkında şunları söyledi: "Eğer bana güvenmezlerle bu zor. işleri çıkmaza sokar. Ama öncelikle hayatıma girecek erkek son derece akıllı, entelektüel düzeli yüksek olmalı. Benim için dış görünüş o kadar da önemli değil. Zeka ve mizah duygusu bundan daha önemli. Ayrıca, entelektüel düzeyi yüksek bir erkek bana her zaman eksi gelir."

Carmen Electra, ilk evliliğini Dennise Rodman ile yaptı (solda). Dave Navarro ile de ikinci evliliğini. Her ikisi de boşanmayla sona erdi.

Electra, bir zamanlar Sahil Güvenlik (Baywatch) dizisinde oynuyordu,

Kelebek