Elon Musk'tan basına özel hayat tepkisi: Süpernovaya döndü

Elon Musk'tan basına özel hayat tepkisi: Süpernovaya döndü
ABD'li milyarder Elon Musk özel hayatıyla ilgili iddiaların basında çok fazla yer almaya başlamasına sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

SpaceX ve Tesla'nın CEO'su Elon Musk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Üzerimdeki ilgi miktarı süpernovaya dönüştü, bu süper berbat. Hakkımdaki önemsiz makaleler bile çok fazla tıklanıyor maalesef. Medeniyet için faydalı şeyler yapmaya odaklanarak elimden gelenin en iyisini yapacağım" ifadelerini kullandı.

Musk'la ilgili, Google'ın kurucularından Sergey Brin'in eşi Nicole Shanahan ile geçen yıl ilişkisi olduğu yönünde haberler yayınlanmış, Musk ve Brin'in arkadaşlığının ise bu nedenle son bulduğu iddiaları gündeme getirilmişti.

Öte yandan Musk'ın babası Errol Musk "yeni çocuklarıyla" dünya gündemine oturmuştu. Güney Afrika'da mühendis olan Erron Musk, 35 yaşındaki üvey kızı Jana Bezuidenhout'tan gizli bir çocuğu olduğunu itiraf etmişti. İngiliz The Sun gazetesine konuşan 76 yaşındaki baba Musk, "daha fazla çocuk yapmazlarsa medeniyetin çökeceğini" savunan oğlu Elon Musk'ın fikrini tekrarlayarak, "Dünyada bulunuşumuzun tek sebebi üremek" demişti.