Elon Musk'ın babası üvey kızından çocuğu olduğunu itiraf etti: Bu dünyaya üremeye geldik

Elon Musk'ın babası üvey kızından çocuğu olduğunu itiraf etti: Bu dünyaya üremeye geldik
Dünyanın en zengin insanlarından biri olan olan Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk'ın babası, üvey kızından gizli bir çocuğu olduğunu itiraf etti.

Dünyanın en zengini olan Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk'ın kadar babası Errol Musk "yeni çocuklarıyla" dünya gündemine oturdu. Güney Afrika'da mühendis olan Erron Musk, 35 yaşındaki üvey kızı Jana Bezuidenhout'tan gizli bir çocuğu olduğunu itiraf etti.

İngiliz The Sun gazetesine konuşan 76 yaşındaki baba Musk, "daha fazla çocuk yapmazlarsa medeniyetin çökeceğini" savunan oğlu Elon Musk'ın fikrini tekrarlayarak, "Dünyada bulunuşumuzun tek sebebi üremek" dedi.

Üvey kızıyla yaşamaya başladı

İkinci çocuğunun plansız olarak dünyaya geldiğini söyleyen Errol Musk, 2019'daki doğumun ardından Bezuidenhout ile yaşamaya başladığını açıkladı. Errol Musk'ın Bezuidenhout'tan Elliot Rush adında 5 yaşında bir oğlu da var. Toplamda 7 çocuğu bulunan Errol Musk, 1979'da Elon Musk'ın da annesi olan Maye Haldeman Musk'tan boşanmıştı. İkilinin Elon Musk haricinde Kimbal ve Tosca adında toplam üç çocukları var.

Errol Musk boşanmanın ardından şimdi partneri olan üvey kızı Jana Bezuidenhout'un annesi Heide Bezuidenhout ile evlenmişti. 18 yıl evli kalan çiftin 2 çocukları olmuştu. Sputnik'te yer alan habere göre, ilk eşi Justine Musk'tan 5, Grimes olarak bilinen Kanadalı şarkıcı Claire Boucher'den 2 çocuğu olan Elon Musk'ın, sahibi olduğu yapay zeka şirketi Neuralink'te yönetici olarak çalışan Shivon Zilis ile birlikte ikiz bebeklerinin doğduğu iddia edilmişti.