Damla Sönmez ve Barış Kılıç'ın Şok Eden Kavgası!..

Başrol oyuncularının alaylı-okullu kavgası diziyi bitirdi... Reytinglerde zirvede olan “Güllerin Savaşı” dizisi Damla Sönmez ve Barış Kılıç ikilisi yüzünden final yapacak.yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren adını...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Damla Sönmez ve Barış Kılıç'ın Şok Eden Kavgası!..

Başrol oyuncularının alaylı-okullu kavgası diziyi bitirdi... Reytinglerde zirvede olan “Güllerin Savaşı” dizisi Damla Sönmez ve Barış Kılıç ikilisi yüzünden final yapacak.

yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren adını duyuran “Güllerin Savaşı”, iki oyuncu yüzünden final yolunda. Başrollerden konservatuar mezunu Damla Sönmez, alaylı oyuncu Barış Kılıç ile anlaşamadığı öğrenildi.

Kaprisleri ve tavırları ile Barış Kılıç’ı bezdiren Sönmez'in set ekibini de zorladığı öğrenildi. Her fırsatta ödüllü ve konservatuar mezunu olduğunu dile getirdiği öğrenilen Sönmez, sonunda yapımcı Fatih Aksoy’un da harekete geçmesine neden oldu.

DURUMA EL ATTI

Oyuncular arasındaki bu çekişmenin artık diziye zarar verdiğini düşünen Fatih Aksoy, senaristlere de talimat vererek dizinin finale gitmesini istediği iddia edildi. Yapımcı Aksoy dizinin bir sene daha  devam etmesini istediği ama Sönmez'in kaprisleri yüzünden bitirme kararı aldığı öğrenildi.