Burcu Esmersoy'dan Hülya Avşar'a şok itiraflar!

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, Hülya Avşar'a hayatındaki çalkantılı dönemleri anlatarak acı itiraflarda bulundu.Hülya Avşar’ın TV8'de yayınlanan “Koyu Kiyafet Zorunludur” adlı programının bu haftaki konuğu ünlü sunucu...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Burcu Esmersoy'dan Hülya Avşar'a şok itiraflar!
Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, Hülya Avşar'a hayatındaki çalkantılı dönemleri anlatarak acı itiraflarda bulundu.

Hülya Avşar’ın TV8'de yayınlanan “Koyu Kiyafet Zorunludur” adlı programının bu haftaki konuğu ünlü sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy oluyor. Esmersoy, ailesi, aşk hayatı, çocukluğu hakkında şok itiraflarda bulunuyor. Avşar’ın şaşkınlıkla dinlediği programda yer yer duygusal anlar yaşanıyor. Esmersoy 12 yaşına kadar annesine teyze dediğini, yere düştüğü zaman "Anneciğim" diye değil de "Babaannneciğim" diye ağladığını itiraf ediyor. Esmersoy, hayatında iki defa ciddi manada akş yaşadığını ve bunların birinin acısını 5 yıl çektiğini söyledi.

Esmersoy Hülya Avşar’ın; “Karşındaki erkek sana ne yaptığı zaman gönlünü fethedebilir?” sorusu üzerine ise; “Dünyadaki tek kadın gibi hissettirirse”cevabını verdi. Ünlü sunucu aile özlemini şu cümlelerle dile getirdi: “Aile kurmak istiyorum kendi ailem olmadığı için”