Halk TV Canlı Yayın
"Buket Aydın'ın yeni adresi belli oldu" iddiası
Kanal D Ana Haber Bülteni sunuculuğundan ve Demirören Medya Grubu’ndan istifa ettiğini açıklayan Buket Aydın'ın Habertürk ile anlaştığı iddia edildi.

Kanal D Ana Haber Bülteni sunuculuğu görevinden istifa eden ve ekranlara ne zaman döneceği merak edilen Buket Aydın, dün sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı. Aydın, paylaşımında "Mesajlarınızı okuyorum ama hepsine cevap vermem imkansız. Öncelikle beni sürekli soran anne babalarınıza hürmetlerimi iletin. Çocuklarımızın da gözlerinden öpüyorum. Yeni yayın dönemi yani Eylül ayı gibi yeniden buluşacağız" ifadelerini kullanmıştı.

Medyaradar'ın haberine göre, Buket Aydın'ın yeni yayın döneminden itibaren Habertürk TV ekranlarında olacağı bilgisine ulaşıldı.

Aydın ile Habertürk yönetimi arasında ön görüşmeler yapıldı. Medyaradar'ın verdiği kulis bilgilerine göre Buket Aydın'ın kanalın daimi sunuculuğu yerine daha önce CNN Türk ekranlarında yaptığı '40' benzeri bir programı yapması konusunda mutabakata varıldı.

Fatih Altaylı'dan yalanlama

Habertürk'ten konuya ilişkin yalanlama Teke Tek programının sunucusu Fatih Altaylı'dan geldi.

Altaylı Twitter hesabı üzerinden, "Soranlar için söyleyeyim. Buket Aydın ın Eylül ayında izleyicileri ile buluşacağı kanalın Habertürk ya da Ciner grubundaki herhangi başka bir kanal olmayacağını söyleyebilirim. Yalan yazmak bazı internet sitelerinin alışkanlığı haline gelmiş." mesajını paylaştı.

İlgili Haberler