Ayrılık Sonrası Caner Erkin'den İlk Açıklama!

Asena Erkin'den boşanan Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin, boşanmasıyla ilgili İnstagram hesabından paylaşımda bulunarak, "Çocuğumun annesi olan Asena ile dostluğumun bir ömür boyu devam edeceğini kamuoyuyla paylaşmak isterim"...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Ayrılık Sonrası Caner Erkin'den İlk Açıklama!

Asena Erkin'den boşanan Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin, boşanmasıyla ilgili İnstagram hesabından paylaşımda bulunarak, "Çocuğumun annesi olan Asena ile dostluğumun bir ömür boyu devam edeceğini kamuoyuyla paylaşmak isterim" dedi.

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin ile Asena Erkin boşandı. Ünlü futbolcu Erkin, boşanmanın ardından İnstagram hesabından bir paylaşımda bulundu.

Asena Erkin'le boşandığını İnstagram'da takipçileriyle paylaşan Caner Erkin, şu ifadelere yer verdi:

"Bugün itibarıyla Asena Erkin'le aramızdaki evlilik sona ermiştir. Hayatın akışı içinde yaşanan bu durumla ilgili olarak, çocuğumun annesi olan Asena ile dostluğumun bir ömür boyu devam edeceğini kamuoyuyla paylaşmak isterim. Bu sebeple, konuya gerekli hassasiyetin herkes tarafından gösterilmesini, Asena, oğlumuz Çınar ve şahsımla ilgili spekülatif, kişilik haklarına aykırı, yalan haber ve paylaşımlarda bulunulmamasını önemle rica ederim."