Asena İle Aşk Dedikodularına İlk Kez Cevap Verdi

Asena Erkin ile adı aşk dedikodularına karışan Mehmet Dinçerler, ilk defa açıklama yaptı.Gloria Jean’s Coffees Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dinçerler, önceki akşam Etiler’deki Günaydın Steakhouse’da görüntülendi.İş...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Asena İle Aşk Dedikodularına İlk Kez Cevap Verdi

Asena Erkin ile adı aşk dedikodularına karışan Mehmet Dinçerler, ilk defa açıklama yaptı.

Gloria Jean’s Coffees Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dinçerler, önceki akşam Etiler’deki Günaydın Steakhouse’da görüntülendi.

İş adamı Mehmet Dinçerler

İş adamı mekan çıkışında kendisini görüntüleyen gazetecilere, Asena Erkin ile yasak aşk yaşadığı iddiaları ile ilgili açıklama yaptı. Yaşanan iddialar sonrasında uzunca süre konuşulan Dinçerler, “Uzun süredir Asena Erkin ile ilgili iddialar karşısında sessiz kaldım. Asena, evli ve bir çocuk annesi bir arkadaşımdır. Yapılan tüm haberler yalan ve bizi çok üzdü. Uzun süredir sessiz kaldım, çünkü bu benim ve Asena’nın aile yaşantısına çok zarar verdi” dedi. Tüm yapılan haberler karşısında ilk ve son kez açıklama yaptığını belirten Mehmet Dinçerler, “Yapılan haberler bana ve iş hayatıma zarar veriyor, umarım bundan sonra insanlar daha dikkatli olur” diyerek oradan ayrıldı.

Sözcü