Arda Turan'a Duygusal Doğum Günü Mesajları

Geçtiğimiz yıl dudak uçuklatan bir ücretle Barcelona'ya transfer olan Arda Turan 29 yaşına girdi.Ailesi ve yakın dostları Arda Turan için sosyal medyada doğum günü mesajları yayınladılar.Turan'ın erkek kardeşi Okan Turan 'iyi...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Arda Turan'a Duygusal Doğum Günü Mesajları

Geçtiğimiz yıl dudak uçuklatan bir ücretle Barcelona'ya transfer olan Arda Turan 29 yaşına girdi.

Ailesi ve yakın dostları Arda Turan için sosyal medyada doğum günü mesajları yayınladılar.

Turan'ın erkek kardeşi Okan Turan 'iyi ki abim olmuşsun' dedi, Dilahan Doğan ise 'Elin omuzumdan hiç eksik olmasın' sözleriyle müstakbel eniştesinin yeni yaşını kutladı. Barcelona kulübü ise hem Türkçe hem de İspanyolca 'İyi ki doğdun'  mesajı yayınladı.

İşte Arda Turan'a gelen mesajlar...

ASLIHAN DOĞAN

"Bir gün karşısına biri çıkar insanin.. Bir merhaba yada ufacık bir tebessümdür ilk anda. O insanı yıllar geçtikçe kalbinizin neresine koyacagınızı asla bilmezsiniz. Nereye koysanız sığmaz halidir tarif edilemez duyguların.. Yeri gelir bir cocuğa bakar gibi bakar size doymadan,kıyamadan..Yeri gelir dünyanın en özel kadınına bakar gibi en derin, en büyük tutkuyla.."AŞK"neymiş onunla öğrenirsiniz.. Ve işte o gün dersinizki onu tanıdığım güne binlerce şükürler olsun.. İyiki doğdun..SENİ SEVİYORUM..."

OKAN TURAN 

İyiki iyiki doğmuşsun iyiki abim olmuşsun. Allah başımızdan eksik etmesin, can yoldaşım... 

MERVE TERİM ÇETİN

Kiminle dost olabileceğini çabuk anlarsın ama çabuk dost olamazsın... Sabır ister ince ince örmek için duyguları, yaşamak ister üst üste koymak için anları, paylaşmak ister ve almak ister dostun üstündeki ağırlıkları, iyi ki doğdun dostum, iyi ki varsin...

DİLAHAN DOĞAN

Benim canım doğum günün kutlu olsun nice gülümseyen yaşların olsun. Elinin omzumdan hiç eksik olmaması dileğiyle...

CEYHUN YILMAZ

Koca bir memeleketi kalbinde taşıyan adam. İyi ki doğdun. Gurur duyuyoruz seninle Arda Turan!

OĞULCAN ENGİN

Doğum günün kutlu olsun CAN, biz bize yeteriz!

DİLARA ENDİCEN

ARDA'M ; Sen benim şu dünyadaki en büyük zenginliğimsin, şansımsın... Sen benim kardeşimsin, dostumsun... Sen benim canımsın, balımsın... Sen benim gururumsun... Arda'm; sen benim, vazgeçilmezimsin... Yüksel'im iyiki seni doğurmuş... İyiki varsın.

Barcelona Kulübü ise sosyal medya hesaplarından hem TÜrkçe hem İspanyolca olarak Arda Turan'ın doğum gününü kutladı.

HÜRRİYET