Ahmet Kural'ın eski sevgilisi Naz Çekem'den şok sözler: Tekme attı ve merdivenlerden itti

Ahmet Kural'ın eski sevgilisi Naz Çekem'den şok sözler: Tekme attı ve merdivenlerden itti
Ahmet Kural’ın parmağını kırmasıyla magazin basınında adını sıkça duyuran Kural’ın eski arkadaşı Naz Çekem önceki gün Bebek'te görüntülendi.

Son zamanlarda davaları görülen Sıla Ahmet Kural davası ile ilgili sorulan soruları cevaplayan Çekem Ahmet Kural'a adeta ateş püskürdü. Çekem muhabirlerin Ahmet Kural’la ilgili sorularına ayak üstü yanıt verdi.

“İLAHİ ADALET YERİNİ BULDU!”

Sözcü'den Emre Çevik'in haberine göre, geçtiğimiz yıllarda da Ahmet Kural'ın size şiddet gösterdiğini iddia etmiştiniz şimdi ise aynı şeyleri Sıla söylüyor neler diyeceksiniz?

“Benim açımdan ilahi adalet yerini buldu ama gerçek adaletin de yerini bulacağını düşünüyorum. Bana da sosyal medyadan çok haberler geliyor ‘sen de dava açmalısın’ diye fakat o zamanlar ben ailem de duymasın diye bir darp raporu almamıştım ama böyle bir şikayette bulunursam eğer mekandan kamera kayıtlarını almam gerekecek orada her şey net bir şekilde görünüyor zaten” dedi.

“BAŞKA İNSANLARA DA ŞİDDET GÖSTERDİ”

Ahmet Kural'ın alkol problemi olduğu söyleniyor Alkol problemi var mıydı ?

“Alkol problemi olup olmadığını bilmiyorum ama benim zamanımda devamlı alkol alan bir adamdı ve alkol aldığı zamanlarda hep öfkeleniyordu. Benim başıma da bir kere geldi böyle bir olay benim ailemi tanımasına rağmen tenezzül edip de bir kere bile özür dilemedi bu adam. Zaten parmağımı kırdığı zaman da kaçtı gitti. Sonra da Karaköy’de bir mekanda kızcağızın birine tekme attı merdivenlerden itti. Bunu yaptığı zamanlar hep alkol aldığı zamanlardı” dedi.

SILA'YA ŞAHİTLİK YAPARIM

Sıla davasında Şahit gösterseler şahitlik yapar mısın?

“Ben sonuna kadar Sıla'nın arkasındayım şahitlik de yaparım ona, kadın kadının yanındadır herzaman bunu unutmayalım ama bir kadın ne yaparsa yapsın ona el kaldıramazsın” dedi.

Etiketler :