Halk TV Canlı Yayın
Karantinadaki mahalleye girmek isteyen kişi kanalizasyonda mahsur kaldı
Antalya'da karantina altındaki mahalleye kanalizasyondan girmek isteyen bir kişi burada mahsur kaldı. Aziz G., adlı kişi, itfaiye görevlileri tarafından kurtarıldı.

Antalya’da, uyuşturucu bağımlısı Aziz G., yoksunluk çekmesi nedeniyle krize girdi. Aradığı maddeye ulaşmak için karantina altındaki mahalleye kanalizasyondan girmek isteyen Aziz G., burada mahsur kaldı.

Edinilen bilgilere göre, öğle saatlerinde Muratpaşa ilçesinde meydana gelen olayda, uyuşturucu madde bağımlısı Aziz G., karantina altındaki mahalleye ulaşabilmek için kanalizasyona girdi. Aziz G., karantina bölgesine 500 metre kala, kanalizasyonda mahsur kaldı.

Yardım isteyen Aziz G.'in sesini duyanlar, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbarın ardından adrese sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Aziz G., rögar kapağından merdiven yardımıyla çıkarıldı.

Uyuşturucu madde krizi yaşadığı sırada kanalizasyona girdiğini, ancak nereden ve nasıl girdiğini hatırlamadığını söyleyen Aziz G., "Krize girince bütün kemiklerim kırılacak gibi acımaya başladı. Bir arkadaşımla karantina bölgesine girmek için kanalizasyona girdik. Ancak o beni bırakıp gitti. Ben yolumu şaşırınca burada mahsur kaldım" dedi.

karantinadaki-mahalleye-kanalizasyondan-girmek-isteyen-kisi-iceride-mahsur-kaldi-733581-1.

‘Bağımlının giremeyeceği yer yok’

Aziz G., polisin nasıl girdiğine yönelik sorusuna ise "Uyuşturucu bağımlısının giremeyeceği yer yok" karşılığını verdi.
Aziz G.'ye, karantina bölgesine girmeye çalışmak suçundan 3 bin 150 lira cezai işlem uygulandı.

DHA