Yılmaz Vural'dan flaş karar: Terk ediyor! Deprem felaketinde futbolcusunu kaybetmişti

Yılmaz Vural'dan flaş karar: Terk ediyor! Deprem felaketinde futbolcusunu kaybetmişti
Deneyimli hoca, hem ailesi hem de kariyeriyle ilgili önemli bir karar aldı. İşte, Yılmaz Vural'ın aldığı o flaş karar...

Yeni Malatyaspor teknik direktörü Yılmaz Vural, güney illerini vuran depremlerde futbolcusu Ahmet Eyüp Türkaslan'ın enkaz altında kalarak yaşamını yitirmesi ve kulübün ligden çekilmesinde büyük üzüntü yaşamıştı. Deneyimli hoca, hem ailesi hem de kariyeriyle ilgili önemli bir karar aldı. İşte, Yılmaz Vural'ın aldığı o flaş karar...

Türk futbolunun en çok takım çalıştıran isimlerinden teknik direktör Yılmaz Vural, son olarak Yeni Malatyaspor'un başındaydı.

Yaşanan deprem felaketinin ardından Yeni Malatyaspor'un kalecisi Ahmet Eyüp Türkaslan'ın hayatını kaybetmesi takımın ligden çekilmesi sürecinde Yılmaz Vural'ın açıklamaları da dikkat çekmişti.

YILMAZ VURAL YURT DIŞINA YERLEŞİYOR

Eski teknik direktör Güvenç Kurtar, arkadaşı Yılmaz Vural'ın aldığı kararı A Spor'daki programda canlı yayında açıkladı.

Güvenç Kurtar, Yılmaz Vural'ın 12 yaşındaki oğlunun futbol oynaması ve aynı zamanda eğitimini sürdürmesi için Almanya'nın Köln kentine evini taşıdığını söyledi.

Etiketler :