Yılmaz Vural: Ben Şenol Güneş'in yerinde olsam istifa ederdim

Yılmaz Vural: Ben Şenol Güneş'in yerinde olsam istifa ederdim
Türk futbolunun önemli simalarından biri olan ünlü teknik direktör Yılmaz Vural, A Milli Takım'ın 6-1'lik Hollanda maçı sonrasında Şenol Güneş'in geleceğini CNN Türk'te değerlendirdi.

A Milli Futbol Takımımız EURO 2020'den hüsranla döndü. Son olarak da Dünya Kupası elemelerinde Hollanda karşısında 6-1 mağlup oldu. Gelişmeleri değerlendiren teknik direktör Yılmaz Vural, "Ben Şenol Güneş'in yerinde olsam istifa ederdim. Kendisine olan güvenin azaldığını ve kendisine antipatik bakıldığını o da biliyordur" dedi.

Şenol Güneş'in açıklamalarının çok şık olmadığını söyleyen Yılmaz Vural, "Takım olmak başka bir şey bunu oluşturacak da teknik direktör. Şenol hocamız çok formsuz ama parayı silah çekerek almadı ki. Ben Şenol Güneş'in yerinde olsam istifa ederdim. Kendisine olan güvenin azaldığını ve kendisine antipatik bakıldığını o da biliyordur. 'Ben bu göreve gelmek için yalvarmadım, onlar yalvardı.' sözü çok şık olmadı. İdari anlamdaki başarı sahaya yansıdığında gerçek durum ortaya çıkıyor" dedi.