Yapay Zekaya Göre Devler Ligi'ni Bu İki Türk Takımı da Kazanacak

Yapay Zekaya Göre Devler Ligi'ni Bu İki Türk Takımı da Kazanacak
Yapay zeka, 2103 yılına kadar Şampiyonlar Ligi kupasını kazanacak takımları tahmin etti. Kupayı kazanacak takımlar arasında olan Galatasaray ile Beşiktaş'ın kupayı alacağı tarih gündem oldu.

UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek final heyecanı bugün oynanacak Arsenal-Bayern Münih ve Real Madrid Manchester City maçlarıyla başlayacak. Şampiyonlar Ligi’nin heyecanı tüm dünyayı sararken yapay zeka, 2103 yılına kadarki Şampiyonlar Ligi kazananlarını tahmin etti. Yıl yıl açıklanan listede 2 Türk takımı dayer aldı.

2024 YILININ KAZANANI BELLİ OLDU

Le Marca Sports isimli X hesabının paylaşımına göre, 2103 yılına kadar UEFA Şampiyonlar Ligi’ni kazanacak takımları sıralayan bir yapay zeka modeli, futbolseverlerin ve analistlerin dikkatini çekti.

Model, geçmiş veriler ve ileri düzey algoritmalar kullanarak gelecek şampiyonları açıkladı. Yapay zekaya göre 2024 yılında Şampiyonlar Ligi kupasını İspanyol ekibi Barcelona kazanacak.

2 TÜRK TAKIMININ KAZANACAĞI TARİH GÜNDEM OLDU

Yapay zekanın açıkladığı listede 2 Türk takımı da yer aldı. Buna göre, Galatasaray ve Beşiktaş'ta Şampiyonlar Ligi’nde zafere ulaşacak.

Ancak 2 takımın kupayı kazanacağı tarih gündem oldu. Açıklanan listede, Beşiktaş, 2090 yılında, Galatasaray ise 2091 yılında Şampiyonlar Ligi kupasını kazanacak.

İşte 2103 yılına kadar Şampiyonlar Ligi kupasını kazanacak takımlar:

yapay-zeka.jpeg