Spor yazarlarından Kasımpaşa - Beşiktaş maçı değerlendirmesi!

Spor yazarlarından Kasımpaşa - Beşiktaş maçı değerlendirmesi!

Süper Lig'in 32'nci haftasında Beşiktaş deplasmanda Kasımpaşa'ya 1-0 mağlup oldu. Spor yorumcuları Mehmet Demirkol, Ali Ece, Cem Dizdar ve Ercan Taner karşılaşmanın ardından neler söyledi?

Beşiktaş, Süper Lig'in 32. haftasında Kasımpaşa'ya deplasmanda 1-0 mağlup olarak şampiyonluk yarışında büyük yara aldı.

Peki spor yazarları Kasımpaşa-Beşiktaş maçı sonrası neler söyledi?

Cem Dizdar - Fanatik

Maç önünde takımdaki eksiklerden çok hakemin adıyla meşgul olan Beşiktaş'ın sahada neleri yapacağı mucib-i meraktı! İlk yarım saat görüldü ki oynayamayan hakem değil, Beşiktaş’tı. 

Önceki maçlarda alan yaratımında zorlanmayan Beşiktaş'ta Ghezzal gibi 'çekilerek oynarken aynı zamanda oyunu tasarlayan' birinin yokluğu belli oluyordu. 

Ercan Taner - Sözcü

Milli maçlar dönüşü kaybetme kâbusunu Beşiktaş iyice yaşamaya başladı ve büyük fırsat tepti. Dün kazansalar, şampiyonluk yolunda dev bir adım atacaklardı. 

Zirve mücadelesi yeniden başladı.

Ali Ece - Fanatik

Hem bizzat en çok gol atan hem de takımın gol atması için her şeyi yapan oyuncun Aboubakar ile asist kralın Ghezzal yokken hücumda zorlanman kaçınılmazdı. Bir de takımın üçüncü en değerli hücum silahı Rosier asıl yeri bekten bir öne açığa kaydırılınca Beşiktaş uzun süredir en verimsiz ilk 45 dakikasını oynadı.

Mehmet Demirkol - Fanatik

Aboubakar ve Ghezzal’ın yokluğu, sadece onların yeteneklerinden mahrum kalmak anlamına gelmedi. Pozisyon kaydırmaları, Beşiktaş’ın klasik güçlü oyununu olumsuz etkiledi. Larin ve Rosier bir nevi sahada yoktu. Ljajic ile Oğuzhan da işlerini iyi yapamayınca kaybettiler.