Ronaldinho ne zaman Antalya’ya geliyor?

Ronaldinho ne zaman Antalya’ya geliyor?
Antalyaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, Eto'o gibi Ronaldinho'nun da bu hafta Antalya'da olacağını söyledi.Antalyaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, TRT Spor’da yayınlanan Futbol Günlüğü programına Eto’o ve Ronaldinho...

Antalyaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, Eto'o gibi Ronaldinho'nun da bu hafta Antalya'da olacağını söyledi.

Antalyaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, TRT Spor’da yayınlanan Futbol Günlüğü programına Eto’o ve Ronaldinho transferi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Antalyaspor yönetiminin Türkiye’ye getirmek için İtalya’ya gittiği Kamerunlu golcü Samuel Eto’o’nun salı günü kentte olacağını söyleyen Şimşek, “Sampdoria ile çok ufak problemler var. Eto’o muhtemelen yarın Türkiye’ye gelecek. Sampdoria kulübüyle bir pürüz var ancak o sorunun da çözüleceğini düşünüyorum” dedi.

Antalyaspor’da transfer bir diğer önemli ismi olan Ronaldinho için de Yusuf Şimşek, “Ronaldinho çarşamba veya perşembe günü Türkiye’ye gelecek. Uçak biletlerine kadar alındı. Eto’o gibi Ronaldinho’nun transferinde de masrafları sponsorlar karşılayacak. Her iki oyuncuyla da çalışmak keyifli olacak. Eto’o ve Ronaldinho takıma ağabeylik yapacaktır, bence en fazla onlar çalışacaklardır” dedi.