Ronald Araujo'dan İlkay Gündoğan'ın Sözlerine Cevap

Ronald Araujo'dan İlkay Gündoğan'ın Sözlerine Cevap
Barcelona'nın stoperi Ronald Araujo, Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanşında PSG maçında gördüğü kırmızı kartla ilgili İlkay Gündoğan'ın söylediklerine cevap verdi.

UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş karşılaşmasında Paris Saint Germain'e elenerek turnuvaya veda eden Barcelona'da Ronald Araujo, katıldığı bir etkinlikte açıklamalarda bulundu. PSG maçında kırmızı kart gören ve takımını 10 kişi bırakan Araujo, takım arkadaşı İlkay Gündoğan tarafından eleştirilmişti.

Katıldığı etkinlikte bu olayla ilgili soruyu yanıtlayan Araujo, İlkay Gündoğan'ın söylediklerini çok fazla düşünmediğini dile getirdi.

Araujo açıklamasında, "Düşündüklerimi kendime saklamayı tercih ediyorum. Saygı duyulması gereken değerlerim var." ifadelerini kullandı.

İLKAY GÜNDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Şampiyonlar Lig çeyrek finainde Paris Saint Germain'le oynadıkları maçın ardından İlkay Gündoğan, kırmızı kart gören Ronald Araujo'yla ilgili eleştirilerde bulundu.

İlkay Gündoğan, "Topa müdahale edip etmeyeceğiniz konusunda net olmalısınız. Emin değilseniz kalecine şans verin. Her şey bizim elimizdeydi ve kolayca kaçmasına izin verdik. Hayal kırıklığı yaratan şey bu." dedi.

Ronald Araujo, 29. dakikada rakibine yaptığı müdahelenin ardından kırmızı kart görmüştü.

Etiketler :