Mustafa Denizli'nin sağlık durumuna ilişkin açıklama

Mustafa Denizli'nin sağlık durumuna ilişkin açıklama
Kasımpaşa teknik direktörü Mustafa Denizli, Kasımpaşa-Trabzonspor maçının devre arasında geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle kontrol amaçlı olarak hastaneye kaldırıldı.

Denizli hastaneye kaldırıldığı için karşılaşmanın ikinci yarısı geç başladı. Hastaneye kaldırılan deneyimli çalıştırıcının yerine yardımcı antrenör Sarp Yiğit ikinci yarıda takımın başında sahaya çıktı.

Mustafa Denizli'nin devre arasında tansiyonu düştüğü, tedavisi statta gerçekleştirilen tecrübeli teknik adamın durumunun iyi olduğu açıklandı.

Denizli, rahatsızlığının ardından TRT Spor'a yaptığı açıklamada "İkinci golden sonra ufak bir sinirlenme oldu. Doktorumuz tansiyonuma bakmayı istedi. Biraz yükselmiş, o kadar"dedi. Maç sonunda da açıklamalarda bulunan Denizli şu ifadeleri kullandı:

"Benim her maçta yaşadığım gerilim bu akşam da yaşandı. Gayet doğaldır. Her şeye giderken, bir anda futbolda yaşanabilecek olumsuzlukları yaşayarak sinirleniyorsunuz. Hayatımda ilk defa devre arasında doktorumuz tansiyonunuza bakalım dedi. Çok hassas davrandı. Bütün kontrolleri yaptık. Şu anda da karşısındayız. Herkese teşekkür ediyorum."

Kulüp doktoru ise "Hocamız devre arasına girerken problemler yaşadık. 35. dakikada midesinde ağır hissetti. Hocamız da ilaç istemez, bir şey yapmaz. Midemde ağrı oldu diyerek ilaç istendi. Biz de tansiyonuna baktık devre arasında. Arada bir sancılar devam etti. Hoca gerekli konuşmaları yaptı. Bu kararın daha doğru olacağına inandık" ifadelerini kullandı.

Etiketler :